Komunia

Kolekcja

Malwina SR-049

SD-101-32-02-STR001-SR-049
Sukienka komunijna z kołnierzem - Malwina SR-100
  • Sukienka komunijna z kołnierzem - Malwina SR-100
290,00 zł
4 tygodnie

Sukienki z tej kolekcji często nazywane są sukienko-albami. Kolekcja ta jest kompromisem wynikającym z połączenia klasycznej konstrukcji odcinanej w pasie, z kołnierzem powszechnie stosowanym w strojach liturgicznych. Model SR-049 ozdobiony jest na kołnierzu i rękawkach srebrną cieniutką taśmą, bardzo delikatną. Cała sukienka podbita jest podszewką. Model który na każdej dziewczynce wygląda doskonale.

Dół sukienki jest rozszerzany. Góra sukienki została ozdobiona kołnierzem, który jest osobnym elementem stroju (nakłada się go oddzielnie na sukienkę), zapinany na zameczek.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
podszewka
osłania tułów
wykończenie
kokarda z tyłu
kołnierz mały
rękaw
prosty długi

Zobacz także

Opis

Sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Malwina SR-049 jest skromna, ale zarazem bardzo elegancka. Została ona wykonana z białego stretchu. Posiada formę alby, aczkolwiek wyróżniają ją gustowne i efektowne detale. Odpowiedni fason sprawia, że w takiej sukience sylwetka zostanie optycznie wysmuklona. Dół sukienki jest rozszerzany. Góra sukienki została ozdobiona kołnierzem, który jest osobnym elementem stroju (nakłada się go oddzielnie na sukienkę), zapinany na zameczek.

Sukienka komunijna Malwina SR-049 jest zrobiona z białego stretchu. Posiada ona długie, proste rękawy. Biały pasek podkreśla talię i sprawia, że sylwetka jest optycznie wysmuklona. Srebrna taśma na kołnierzu i rękawach sukienki prezentuje się efektownie i gustownie. Napis IHS w tym modelu ma także kolor srebrny. Sukienka posiada podszewkę na całej długości.

Malwina SR-049 jest niezwykle elegancka i gustowna. Każda dziewczynka będzie się pięknie prezentować w tej sukience komunijnej. Warto podkreślić fakt, że taki fason nigdy nie wychodzi z mody i zawsze będzie się cieszył powodzeniem. Po uroczystości, można go bez żadnych problemów odsprzedać. Ten konkretny model, dostępny jest również w wersji ze złotymi elementami ozdobnymi.