Malwina 049

290,00 zł

Sukienki z tej kolekcji często nazywane są sukienko-albami. Kolekcja ta jest kompromisem wynikającym z połączenia klasycznej konstrukcji odcinanej w pasie, z kołnierzem powszechnie stosowanym w strojach liturgicznych. Model ZŁ-049 ozdobiony jest na kołnierzu i rękawkach złotą cieniutką taśmą, bardzo delikatną. Cała sukienka podbita jest podszewką. Model który na każdej dziewczynce wygląda doskonale.

Dół sukienki jest rozszerzany. Góra sukienki została ozdobiona kołnierzem, który jest osobnym elementem stroju (nakłada się go oddzielnie na sukienkę), zapinany na zameczek.

wzrost : 110
obwód klatki piersiowej : 56
kolor IHS : srebro
kołnierz : nakładany
typ sylwetki : R
Ilość

Sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Malwina ZŁ-049 jest skromna, ale zarazem bardzo elegancka. Została ona wykonana z białego stretchu. Posiada formę alby, aczkolwiek wyróżniają ją gustowne i efektowne detale. Odpowiedni fason sprawia, że w takiej sukience sylwetka zostanie optycznie wysmuklona. Dół sukienki jest rozszerzany. Góra sukienki została ozdobiona kołnierzem, który jest osobnym elementem stroju (nakłada się go oddzielnie na sukienkę), zapinany na zameczek.

Sukienka komunijna Malwina ZŁ-049 jest zrobiona z białego stretchu. Posiada ona długie, proste rękawy. Biały pasek podkreśla talię i sprawia, że sylwetka jest optycznie wysmuklona. Złota taśma na kołnierzu i rękawach sukienki prezentuje się efektownie i gustownie. Napis IHS w tym modelu ma także kolor złoty. Sukienka posiada podszewkę na całej długości.

Malwina ZŁ-049 jest niezwykle elegancka i gustowna. Każda dziewczynka będzie się pięknie prezentować w tej sukience komunijnej. Warto podkreślić fakt, że taki fason nigdy nie wychodzi z mody i zawsze będzie się cieszył powodzeniem. Po uroczystości, można go bez żadnych problemów odsprzedać. Ten konkretny model, dostępny jest również w wersji ze złotymi elementami ozdobnymi.

SD-101-32-02-STR001-SRE-049

Opis

materiał podstawowy
stretch biały
podszewka
osłania tułów
wykończenie
kokarda z tyłu
kołnierz mały
rękaw
prosty długi

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii: