Komunia

Kolekcja

Julia SR-999

SD-600-06-22-STR001-SRE-999
210,00 zł

Sukienka Julia SR-999 to model z nakładanym kołnierzem, gumką wszytą w pasie oraz odszytym paskiem z kokardką. Guma wszyta w pasie daje 100% pewności że nawet przy zmianie obwodu, dziecko będzie na pewno miało dopasowany strój do talii. Dodatkowo na dole rękawka wszyta gumka.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

wykończenie
kokarda z tyłu
kołnierz nakładany osobno
rękaw
prosty długi
halka
cena nie zawiera halki (możliwość dokupienia jako osobny produkt)
ihs
srebrny

Opis

Sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Julia SR-999 prezentuje się zarazem skromnie i niezwykle elegancko. Model ten przypomina albę, aczkolwiek posiada gustowne elementy dekoracyjne. Sukienka odszyta jest z delikatnego, lejącego materiału. W pasie wszyta jest gumka na którą nakładany jest odszyty pasek z kokardą. Gumka wszyta w pasie daje 100% pewności że nawet przy zmianie sylwetki dziecko nadal będzie miało idealnie dopasowany strój. Napis IHS w tym modelu ma także kolor srebrny.

sukienka komuijna SR-999

Sukienka ma nakładany kołnierz będący osobnym elementem. Model ten zdobiony jest delikatna taśmą w kwiatuszki ze złotymi środkami. Taki strój komunijny jest niezwykle elegancki i każda dziewczynka będzie się w nim pięknie prezentować.

Julia SR-999 to model skromny, ale efektowny. Ta sukienka nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie odpowiednio wyglądać. Dzięki temu, z łatwością można ją odsprzedać po uroczystości. Ten konkretny model, dostępny jest również w wersji ze srebrnymi elementami ozdobnymi.