Komunia

Kolekcja

Julia ZŁ-103

SD-600-06-02-STR001-ZŁO-103
210,00 zł

Sukienka Julia ZŁ-103 to model z nakładanym kołnierzem, gumką wszytą w pasie oraz odszytym paskiem z kokardką. Guma wszyta w pasie daje 100% pewności że nawet przy zmianie obwodu, dziecko będzie na pewno miało dopasowany strój do talii.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

wykończenie
Kokarda z tyłu
kołnierz nakładany osobno
rękaw
prosty długi
halka
cena nie zawiera halki (możliwość dokupienia jako osobny produkt)
ihs
złoty

Zobacz także

Opis

Sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Julia Zł-103 prezentuje się zarazem skromnie i niezwykle elegancko. Model ten przypomina albę, aczkolwiek posiada gustowne elementy dekoracyjne. Sukienka odszyta jest z delikatnego, lejącego materiału. W pasie wszyta jest gumka na którą nakładany jest odszyty pasek z kokardą. Gumka wszyta w pasie daje 100% pewności że nawet przy zmianie sylwetki dziecko nadal będzie miało idealnie dopasowany strój. Napis IHS w tym modelu ma także kolor złoty.

sukienka z gumą i kołnierzem Julia ZŁ-103

Sukienka ma nakładany kołnierz będący osobnym elementem. Model ten zdobiony jest delikatna taśmą w kwiatuszki ze złotymi środkami. Taki strój komunijny jest niezwykle elegancki i każda dziewczynka będzie się w nim pięknie prezentować.

Julia ZŁ-103 to model skromny, ale efektowny. Ta sukienka nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie odpowiednio wyglądać. Dzięki temu, z łatwością można ją odsprzedać po uroczystości. Ten konkretny model, dostępny jest również w wersji ze srebrnymi elementami ozdobnymi.