Komunia

Kolekcja

Julia BI-102

SD-600-09-05-STR001-BIA-102
210,00 zł

Sukienka Julia ZŁ-102 to model z gumką wszytą w pasie oraz odszytym paskiem z kokardką. Guma wszyta w pasie daje 100% pewności że nawet przy zmianie obwodu, dziecko będzie na pewno miało dopasowany strój do talii.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

wykończenie
kokarda z tyłu
rękaw
prosty krótki
halka
cena nie zawiera halki (możliwość dokupienia jako osobny produkt)

Zobacz także

Opis

Sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Zuzia ZŁ-049 prezentuje się zarazem skromnie i niezwykle elegancko. Model ten przypomina albę, aczkolwiek posiada gustowne elementy dekoracyjne. Spódnica jest rozszerzana, co spodoba się każdej dziewczynce. Prosta góra została wzbogacona kołnierzem, który podkreśla charakter stroju. Sukienka komunijna Zuzia ZŁ-049 jest zrobiona z białego stretchu. Biały pasek podkreśla talię i sprawia, że sylwetka jest optycznie wysmuklona. Pasek został ozdobiony złotą taśmą, która jest naszyta również na kołnierzu i rękawach. Napis IHS w tym modelu ma także kolor złoty.

Sukienka posiada rozkloszowany, długi rękaw, który efektownie się prezentuje. Miękka półhalka wszyta w pasie zapewnia poczucie intymności. Wykończenie w postaci małego kołnierza doskonale współgra z całością. Zuzia ZŁ-049 to doskonały kompromis między tradycyjną albą a nowoczesną sukienką komunijną - dlatego też ten model bywa nazywany sukienko-albą. Taki strój komunijny jest niezwykle elegancki i każda dziewczynka będzie się w nim pięknie prezentować.

Zuzia ZŁ-049 to model skromny, ale efektowny. Ta sukienka nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie odpowiednio wyglądać. Dzięki temu, z łatwością można ją odsprzedać po uroczystości. Ten konkretny model, dostępny jest również w wersji ze srebrnymi elementami ozdobnymi.