Celinka

Kolekcja

Celinka ZŁ-103

SD-400-09-05-SAT001-ZLO-103
sukienka komunijna z satyny
  • sukienka komunijna z satyny
  • sukienka komunijna krótki rękaw
290,00 zł
4 tygodnie

Celinka swoją lekkość zawdzięcza cięciom redingote prowadzącym od podkroju pachy wzdłuż sylwetki. Cięcia pionowe - jak każdy pionowy wzór - wyszczuplają sylwetkę, a odpowiednie wyprofilowanie dołu sukienki dodaje jej zwiewności. Dzięki temu Celinka bardzo wdzięcznie się prezentuje, niezależnie od sylwetki.

Model Celinka ZŁ-103 uszyty jest z pięknej satyny, ozdobiony w pasie i na bolerku taśmą kwiatową ze złotymi środkami. W pasie po bokach wszyte paski do wiązania w kokardę. W cenie bolerko. Połączenie sukienki z krótkim rękawem z bolerkiem w zestawie zapewnia komfort przy zmiennej temperaturze, bardzo praktyczne rozwiązanie.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
satyna biała
wykończenie
lamówka pod szyją
rękaw
prosty krótki
halka
cena nie zawiera halki (możliwość dokupienia jako osobny produkt)
ihs
złoty
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Biała sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Celinka ZŁ-103 jest zwiewna oraz lekka. Uszyto ją z białej satyny. Sukienka posiada nowoczesny fason, sprawiający że każda sylwetka w takim stroju będzie ładnie wyglądać. Cięcia redingote zostały poprowadzone od pachy poprzez całą sylwetkę. Gwarantują one optyczne wyszczuplenie sylwetki. 

Ta sukienka komunijna została specjalnie wyprofilowana w taki sposób, że ku dołowi jest delikatnie poszerzana. Pasek, wiązany z tyłu w formie kokardy pozwoli perfekcyjnie dopasować sukienkę do wymiarów i będzie się ładnie prezentować. W modelu Celinka ZŁ-103 każda dziewczynka wygląda atrakcyjnie. Ta konkretna sukienka posiada u góry wykończenie w postaci lamówki pod szyją.

Sukienka ma prosty, krótki rękawek, który zapewni wygodę. Z przodu został naszyty emblemat IHS w złotym kolorze. Do modelu Celinka ZŁ-103, rekomendujemy zakup halki, która zapewni poczucie intymności. Do sukienki dodawane jest bolerko. W model Celinka ZŁ-103, każda dziewczynka poczuje się wyjątkowo.

Do tej sukienki komunijnej, znakomicie będzie pasować peleryna (Peleryna 301 / Peleryna 302 lub Peleryna 304), która przyda się w razie niepogody. Model Celinka ZŁ-103 jest chętnie wybierany ze względu na ładny krój oraz konkurencyjną cenę i uniwersalność rozmiarową. Sukienkę z łatwością będzie można odsprzedać. Taka sukienka komunijna sprawi, że każda dziewczynka będzie wyglądała wyjątkowo.