Celinka 103

290,00 zł

Celinka swoją lekkość zawdzięcza cięciom redingote prowadzącym od podkroju pachy wzdłuż sylwetki. Cięcia pionowe - jak każdy pionowy wzór - wyszczuplają sylwetkę, a odpowiednie wyprofilowanie dołu sukienki dodaje jej zwiewności. Dzięki temu Celinka bardzo wdzięcznie się prezentuje, niezależnie od sylwetki.

Model Celinka ZŁ-103 uszyty jest z pięknej satyny, ozdobiony w pasie i na bolerku taśmą kwiatową ze złotymi środkami. W pasie po bokach wszyte paski do wiązania w kokardę. W cenie bolerko. Połączenie sukienki z krótkim rękawem z bolerkiem w zestawie zapewnia komfort przy zmiennej temperaturze, bardzo praktyczne rozwiązanie.

wzrost : 110
obwód klatki piersiowej : 56
kolor IHS : złoto
typ sylwetki : R
Ilość

Biała sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Celinka ZŁ-103 jest zwiewna oraz lekka. Uszyto ją z białej satyny. Sukienka posiada nowoczesny fason, sprawiający że każda sylwetka w takim stroju będzie ładnie wyglądać. Cięcia redingote zostały poprowadzone od pachy poprzez całą sylwetkę. Gwarantują one optyczne wyszczuplenie sylwetki. 

Ta sukienka komunijna została specjalnie wyprofilowana w taki sposób, że ku dołowi jest delikatnie poszerzana. Pasek, wiązany z tyłu w formie kokardy pozwoli perfekcyjnie dopasować sukienkę do wymiarów i będzie się ładnie prezentować. W modelu Celinka ZŁ-103 każda dziewczynka wygląda atrakcyjnie. Ta konkretna sukienka posiada u góry wykończenie w postaci lamówki pod szyją.

Sukienka ma prosty, krótki rękawek, który zapewni wygodę. Z przodu został naszyty emblemat IHS w złotym kolorze. Do modelu Celinka ZŁ-103, rekomendujemy zakup halki, która zapewni poczucie intymności. Do sukienki dodawane jest bolerko. W model Celinka ZŁ-103, każda dziewczynka poczuje się wyjątkowo.

Do tej sukienki komunijnej, znakomicie będzie pasować peleryna (Peleryna 301 / Peleryna 302 lub Peleryna 304), która przyda się w razie niepogody. Model Celinka ZŁ-103 jest chętnie wybierany ze względu na ładny krój oraz konkurencyjną cenę i uniwersalność rozmiarową. Sukienkę z łatwością będzie można odsprzedać. Taka sukienka komunijna sprawi, że każda dziewczynka będzie wyglądała wyjątkowo.

SD-400-09-05-SAT001-ZLO-103

Opis

materiał podstawowy
satyna biała
wykończenie
lamówka pod szyją
rękaw
prosty krótki
halka
cena nie zawiera halki (możliwość dokupienia jako osobny produkt)
ihs
złoty
zapięcie
zamek

Zobacz także

8 innych produktów w tej samej kategorii: