Celinka

Kolekcja

Celinka ZŁ-001

SD-400-09-05-STR001-ZŁO-001
sukienka komunijna z bolerkiem
  • sukienka komunijna z bolerkiem
  • alba komunijna
  • sukienka do komunii
290,00 zł
4 tygodnie

Celinka swoją lekkość zawdzięcza cięciom redingote prowadzącym od podkroju pachy wzdłuż sylwetki. Cięcia pionowe - jak każdy pionowy wzór - wyszczuplają sylwetkę, a odpowiednie wyprofilowanie dołu sukienki dodaje jej zwiewności. Dzięki temu Celinka bardzo wdzięcznie się prezentuje, niezależnie od sylwetki.

Celinka ZŁ-001 obszyta jest na bolerku i dole sukienki złotą taśmą. Dostępna również w wersji srebrnej. W bokach sukienki wszyte paski, którymi wiąże się kokardę z tyłu. Cena uwzględnia bolerko.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
lamówka pod szyją
rękaw
prosty krótki
halka
cena nie zawiera halki (możliwość dokupienia jako osobny produkt)
ihs
złoty
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Biała sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Celinka ZŁ-001 posiada nowoczesny fason, ale prezentuje się skromnie, dlatego też jest idealna na tak wyjątkową uroczystość. Całość wykonano z białego stretchu. Cięcia redingote, poprowadzone od pach poprzez całą sylwetkę, sprawiają, że sukienka jest idealnie wyprofilowana. Sylwetka będzie w niej optycznie wyszczuplona. Dzięki efektownej kokardzie wiązanej z tyłu, strój można bezproblemowo dopasować do każdego wymiaru.

Celinka ZŁ-001 jest zwiewna i zarazem lekka, dzięki lekko poszerzanemu dołowi. Dodatkowo, na dole sukienki umieszczono złotą taśmę, która idealnie współgra z całością. Wykończenie w góry posiada postać lamówki pod szyją. Proste, krótkie rękawki zapewniają wygodę i komfort. Z przodu sukienki, umieszczono emblemat IHS w kolorze złotym. Rekomendujemy dokupienie halki do sukienki, gdyż zagwarantuje ona poczucie intymności.

Do modelu Celinka ZŁ-001 jest dołączane bolerko. Zostało ono wykończone, podobnie jak sukienka, złotą taśmą na rękawach. Peleryna (Peleryna 301 / Peleryna 302 / Peleryna 304) to dodatek, który przyda się w razie niepogody.

Model Celinka ZŁ-001 jest chętnie wybierany ze względu na uniwersalność i konkurencyjną cenę. Taką sukienkę z łatwością będzie ją można odsprzedać.