Celinka

Kolekcja

Celinka SR-068

SD-400-09-02-STR001-SRE-068
Sukienka komunijna wiązana z tyłu Celinka SR-068
  • Sukienka komunijna wiązana z tyłu Celinka SR-068
  • Sukienka komunijna wiązana z tyłu Celinka SR-068
215,00 zł
4 tygodnie

Celinka SR-068 jest poszerzana ku dołowi, co nadaje jej zwiewności. Model ten prezentuje się odpowiednio na każdym typie figury. Srebrna tasiemka wszyta u dołu rękawków i spódnicy doskonale pasuje do całości i sprawia, że całość wygląda uroczyście.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
lamówka pod szyją
rękaw
prosty długi
halka
cena nie zawiera halki (możliwość dokupienia jako osobny produkt)
ihs
srebrny
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Biała sukienka na komunię Celinka SR-068 charakteryzuje się prostotą i skromnością. Cięcia redingote, czyli francuskie, zostały poprowadzone od pachy, wzdłuż sylwetki. Powodują one, że sukienka ładnie leży i podkreśla figurę, optycznie ją wyszczuplając. Sukienka Celinka SR-068 została wykonana z białego stretchu. Wszyty emblemat IHSma kolor srebrny.

Ten konkretny model sukienki komunijnej posiada długi, prosty rękaw oraz wykończenie w postaci lamówki pod szyją. Warto zwrócić uwagę również na uniwersalność rozmiarową. Strój bezproblemowo można dopasować i zawsze ładnie wygląda. W takiej sukience, dziewczynka będzie prezentować się wyjątkowo, ale zarazem skromnie.

Do modelu Celinka SR-068, sugerujemy zakup nieusztywnianej halki, zapewniającej poczucie intymności. Na wypadek chłodniejszej temperatury, przyda się peleryna (Peleryna 301Peleryna 302 / Peleryna 304), którą można zakupić w naszym sklepie.

Sukienka komunijna Celinka SR-068 jest chętnie wybierana, gdyż prezentuje się zarazem elegancko i skromnie. Na uwagę zasługuje również konkurencyjna cena oraz uniwersalność, dzięki czemu będzie można ją bezproblemowo odsprzedać.