Celinka

Kolekcja

Celinka ZŁ-120

SD-400-09-05-STR001-ZŁO-120
alba komunijna z bolerkiem
  • alba komunijna z bolerkiem
290,00 zł
4 tygodnie

Celinka swoją lekkość zawdzięcza cięciom redingote prowadzącym od podkroju pachy wzdłuż sylwetki. Cięcia pionowe - jak każdy pionowy wzór - wyszczuplają sylwetkę, a odpowiednie wyprofilowanie dołu sukienki dodaje jej zwiewności. Dzięki temu Celinka bardzo wdzięcznie się prezentuje, niezależnie od sylwetki. Celinka ZŁ-120 zdobiona jest na dole sukienki i na rękawach bolerka taśmą złotą rzymska droga.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
lamówka pod szyją
rękaw
prosty krótki
halka
cena nie zawiera halki (możliwość dokupienia jako osobny produkt)
ihs
złoty

Zobacz także

Opis

Biała sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Celinka BI-069 posiada nowoczesny fason. Całość jest zwiewna i lekka. Krój i cięcia redingote prowadzące od pachy, wzdłuż sylwetki, optycznie ją wyszczuplają i zarazem podkreślają. Dodatkowo sprawiają, że Celinka BI-069 jest poszerzana ku dołowi.

Góra sukienki odcina się od dołu, dzięki taśmie gipiurowej wszytej w pasie. Podkreśla ona talię i nadaje całości wyjątkowego charakteru oraz uroku. Sama tasiemka posiada ciekawy wzór składający się z motywu kwiatowego. Co więcej, zapewnia ona uniwersalność rozmiarową.

Efektowna kokarda wiązana z tyłu sprawi, że każda dziewczynka, bez względu na wymiary, będzie w niej ładnie wyglądać. Sukienkę wykonano z białego stretchu. Wykończono ją lamówką pod szyją, która doskonale współgra z całością.

Sukienki komunijne Celinka BI-069 posiadają prosty, krótki rękawek, zapewniający wygodę i komfort. W takim stroju każda dziewczynka wytrzyma bezproblemowo cały dzień Pierwszej Komunii Świętej. Naszyty z przodu emblemat IHS ma kolor srebrny. Do sukienki dodawane jest bolerko (zawarte w cenie produktu).

Sugerujemy zakup halki, która zapewni poczucie intymności. Do tej sukienki komunijnej, znakomicie będzie pasować peleryna (Peleryna 301 / Peleryna 302 / Peleryna 304). Uzupełni ona strój i jednocześnie ogrzeje w razie zimna.

Model Celinka BI-069 jest chętnie wybierany ze względu na interesujący wygląd oraz konkurencyjną cenę. Taka sukienka komunijna sprawi, że każda dziewczynka będzie wyglądała jednocześnie skromnie, ale i wyjątkowo.