Celinka

Kolekcja

Celinka BI-125

SD-402-09-05-SAT001-BIA-125
Skromność  komunijna w czystej postaci
  • Skromność  komunijna w czystej postaci
215,00 zł

Celinka BI-125 jest poszerzana ku dołowi, co nadaje jej zwiewności. Model ten prezentuje się odpowiednio na każdym typie figury. Satynowa tkanina sprawia, że całość wygląda uroczyście.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
satyna biała
wykończenie
lamówka pod szyją
rękaw
prosty krótki
halka
cena nie zawiera halki (możliwość dokupienia jako osobny produkt)
ihs
srebrny

Opis

Biała sukienka na komunię Celinka SR-068 charakteryzuje się prostotą i skromnością. Cięcia redingote, czyli francuskie, zostały poprowadzone od pachy, wzdłuż sylwetki. Powodują one, że sukienka ładnie leży i podkreśla figurę, optycznie ją wyszczuplając. Sukienka Celinka SR-068 została wykonana z białego stretchu. Wszyty emblemat IHSma kolor srebrny.

Ten konkretny model sukienki komunijnej posiada długi, prosty rękaw oraz wykończenie w postaci lamówki pod szyją. Warto zwrócić uwagę również na uniwersalność rozmiarową. Strój bezproblemowo można dopasować i zawsze ładnie wygląda. W takiej sukience, dziewczynka będzie prezentować się wyjątkowo, ale zarazem skromnie.

Do modelu Celinka SR-068, sugerujemy zakup nieusztywnianej halki, zapewniającej poczucie intymności. Na wypadek chłodniejszej temperatury, przyda się peleryna (Peleryna 301Peleryna 302 / Peleryna 304), którą można zakupić w naszym sklepie.

Sukienka komunijna Celinka SR-068 jest chętnie wybierana, gdyż prezentuje się zarazem elegancko i skromnie. Na uwagę zasługuje również konkurencyjna cena oraz uniwersalność, dzięki czemu będzie można ją bezproblemowo odsprzedać.