Celinka

Kolekcja

Celinka SR-064

SD-400-09-05-STR001-SRE-064
sukienka komunijna z bolerkiem
  • sukienka komunijna z bolerkiem
265,00 zł
4 tygodnie

Celinka swoją lekkość zawdzięcza cięciom redingote prowadzącym od podkroju pachy wzdłuż sylwetki. Cięcia pionowe - jak każdy pionowy wzór - wyszczuplają sylwetkę, a odpowiednie wyprofilowanie dołu sukienki dodaje jej zwiewności. Dzięki temu Celinka bardzo wdzięcznie się prezentuje, niezależnie od sylwetki.

Celinka SR-064 zdobiona jest delikatną taśmą ze srebrną nitką.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
lamówka pod szyją
rękaw
prosty krótki
halka
cena nie zawiera halki (możliwość dokupienia jako osobny produkt)
ihs
srebrny
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Celinka ZŁ-064 przykuwa uwagę za sprawą pięknego materiału, z jakiego została wykonana. Biała satyna prezentuje się ładnie, estetycznie oraz stylowo. Sukienka komunijna Celinka ZŁ-064 posiada nowoczesny, dopasowany fason. Cięcia redingote, prowadzące od pachy, wzdłuż sylwetki, optycznie wyszczuplają i sprawiają, ze całość idealnie leży. Każda dziewczynka będzie w tej sukience wyglądała pięknie. Uniwersalność rozmiarowa jest zagwarantowana w tym modelu sukienki, dzięki efektownej kokardzie wiązanej z tyłu.

sukienka komunijna z bolerkiem celinka ZŁ-064

Celinka ZŁ-064 za sprawą wyprofilowanego dołu prezentuje się zarazem zwiewnie oraz lekko. Góra sukienki została wykończona lamówką pod szyją, zaś dół elegancką, złotą tasiemką. Sukienka posiada proste, krótkie rękawki, które są niezwykle praktyczne i zarazem wygodne dla dziecka. Emblemat IHS, umieszczony z przodu sukienki, ma kolor złoty. Sugerujemy dokupienie halki nieusztywnianej, która zapewni poczucie intymności.

Do modelu Celinka ZŁ-064 dodawane jest bolerko, posiadające zdobienie w złotym kolorze (takie samo jak w sukience). Peleryna (Peleryna 301Peleryna 302 / Peleryna 304) będzie stanowić idealny dodatek, który przyda się w razie niepogody.

Model Celinka ZŁ-064 jest atrakcyjny i zarazem uniwersalny, dlatego też z łatwością będzie go można odsprzedać. Każda dziewczynka zachwyci się taką sukienką komunijną, a dodatkowo poczuje się w niej wygodnie, co jest bardzo ważne w tak wyjątkowym dniu, jak Pierwsza Komunia Święta.