Elza

Kolekcja

Elza SR-999

SD-308-00-06-SAT001-SRE-999
370,00 zł
4 tygodnie

Sukienka Elza SR-999 to klasyczny satynowy model bez dodatkowych zdobień. Piękna spódnica ułożona z 8 kontrafałd jest efektowna sama w sobie. Sukienka odszyta z matowej satyny w kolorze śnieżnobiałym. W pasie odszyty pasek przymocowany do sukienki.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
satyna biała
podszewka
osłania tułów
rękaw
motylek
halka
wszyta w spódnicę
ihs
srebrny
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Sukienka na komunię Elza ZŁ-999 jest bardzo efektowna. Zachwyca ona niepowtarzalnym krojem i gustownymi detalami. Została uszyta z pełnego koła z ośmioma, równomiernie rozłożonymi kontrafałdami. Taka forma sprawia, że sukienka do Pierwszej Komunii Elza ZŁ-999 optycznie wysmukla i wydłuża sylwetkę. Będzie ona prezentować się perfekcyjnie. Dzięki temu, każda dziewczynka poczuje się w niej pięknie.

Ten konkretny model sukienki, został wykonany z efektownej, matowej satyny, która przykuwa uwagę i sprawia, że całość jest jeszcze bardziej elegancka. Pasek stanowi ciekawy detal, podkreślający talię. Elza ZŁ-999 posiada krótkie rękawki typu motylek, zapewniające komfort i wygodę. Emblemat IHS ma kolor złoty.

Do sukienki wszyta jest usztywniana półhalka, dająca poczucie intymności. Sukienka komunijna Elza ZŁ-999 jest bardzo elegancka, ale i modna. Każda dziewczynka poczuje się w niej wyjątkowo. Co istotne, taki model sukienki do Pierwszej Komunii Świętej zawsze będzie się cieszył popularnością, więc można go bez trudu odsprzedać po uroczystości.