Elza

Kolekcja

Elza BZ-028

SD-311-00-06-SAT001-BZ-028
sukienka komunijna z satyny
  • sukienka komunijna z satyny
  • sukienka komunijna z satyny
  • sukienka satynowa do komunii z perełkami
410,00 zł
4 tygodnie

Kolekcja  Elza to sukienki szyte z pełnego koła z pięknie układającymi się kontrafałdami ,które nadają sukience niepowtarzalnego charakteru. Charakterystycznym akcentem dla sukienki Elza BZ-028 są perełki, którymi został ozdobiony pasek idealnie komponujący się z matową satyną, z której w całości została uszyta sukienka. Spódnica jest usztywniona halką. Ta wersja nie ma naszytej hostii. 

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
satyna biała
podszewka
osłania tułów
rękaw
motylek
halka
wszyta w spódnicę
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Sukienka na komunię Elza BI-028 jest bardzo efektowna. Zachwyca ona niepowtarzalnym krojem i gustownymi detalami. Została uszyta z pełnego koła z ośmioma, równomiernie rozłożonymi kontrafałdami. Taka forma sprawia, że sukienka do Pierwszej Komunii Elza BI-028 optycznie wysmukla i wydłuża sylwetkę. Będzie ona prezentować się perfekcyjnie. Dzięki temu, każda dziewczynka poczuje się w niej pięknie.

Ten konkretny model sukienki, został wykonany z efektownej, matowej satyny, która przykuwa uwagę i sprawia, że całość jest jeszcze bardziej elegancka. Pasek, ozdobiony perełkami, stanowi ciekawy detal, podkreślający talię. Elza BI-028 posiada krótkie rękawki typu motylek, zapewniające komfort i wygodę. Emblemat IHS ma kolor srebrny.

Sukienka do Komunii z kontrafałdami - Elza SR-028

Do sukienki dodawana jest usztywniana półhalka na gumce, dająca poczucie intymności (halka stanowi osobny element, wliczony już w cenę). Sukienka komunijna Elza BI-028 jest bardzo elegancka, ale i modna. Każda dziewczynka poczuje się w niej wyjątkowo. Co istotne, taki model sukienki do Pierwszej Komunii Świętej zawsze będzie się cieszył popularnością, więc można go bez trudu odsprzedać po uroczystości.