Elza

Kolekcja

Elza ZŁ-025

SD-300-00-06-SAT001-ZŁO-025
sukienka do komunii
  • sukienka do komunii
  • sukienka komunijna
  • sukienka do pierwszej komunii
  • sukienki komunijne
390,00 zł
4 tygodnie

Kolekcja Elza to sukienki szyte z pełnego koła z pięknie układającymi się kontrafałdami, które nadają sukience niepowtarzalnego charakteru. Sukienka Elza ZŁ-025 to sukienka odszyta z satyny matowej w kolorze śnieżnobiałym. W pasie zdobiona brokatową złotą taśmą. Spódnica usztywniona wszytą halką.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
satyna biała
podszewka
osłania tułów
rękaw
motylek
halka
halka wszyta w spódnicę
ihs
złoty
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Elza SR-025 przykuwa uwagę od pierwszego spojrzenia. Jest uszyta z pełnego koła z równomiernie rozłożonymi kontrafałdami, które ładnie się układają, a zarazem nadają sukience wyjątkowego charakteru. Taki krój dodatkowo optycznie wysmukla sylwetkę i sprawia, że całość pięknie się prezentuje.

Elza SR-025 - do Pierwszej Komunii Świętej

Sukienka komunijna Elza SR-025 została uszyta z śnieżnobiałej satyny ślubnej, w pasie dodatkowo ozdobiona srebrną brokatową taśmą. W cenie sukienki jest wszyta usztywniana halka.

Sukienka komunijna Elza SR-025 prezentuje się elegancko, ale i nowocześnie. Wyjątkowy krój sprawia, że każda dziewczynka poczuje się w niej pięknie. Po uroczystości Pierwszej Komunii Świętej, sukienkę z łatwością się odsprzeda. Taki fason zawsze będzie się cieszył popularnością.