Elza

Kolekcja

Elza BI-000

SD-300-10-02-SAG001-BIA-000
Długi rękaw z delikatnej francuskiej koronki , tył zdobiony kokardą Elza BI-000
  • Długi rękaw z delikatnej francuskiej koronki , tył zdobiony kokardą Elza BI-000
395,00 zł

Kolekcja  Elza to sukienki szyte z pełnego koła z pięknie układającymi się kontrafałdami ,które nadają sukience niepowtarzalnego charakteru. Sukienka Elza BI-000 to przepiękny model wykonany z grubszej satyny ślubnej, dzięki czemu kontrafałdy tak pięknie się w niej układają. Cała góra sukienki zdobiona jest delikatną koronką francuską. Z tyłu wykończona ładną, dziewczęcą kokardką. W cenę sukienek z kolekcji Elza wliczona jest półhalka usztywniana będąca osobnym elementem ubioru.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
satyna biała
materiał dodatkowy
koronka
podszewka
osłania tułów
rękaw
prosty długi
halka
półhalka usztywniana na gumce

Zobacz także

Opis

Sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Elza BI-000 przykuwa uwagę od pierwszego spojrzenia. Zachwyca ona zarówno pięknym krojem, jak i bardzo eleganckimi i efektowanymi materiałami. Elza BI-000 jest uszyta z pełnego koła z równomiernie rozłożonymi kontrafałdami, które ładnie się układają, a zarazem nadają sukience wyjątkowego charakteru. Taki krój dodatkowo optycznie wysmukla sylwetkę i sprawia, że całość pięknie się prezentuje.

Sukienka komunijna Elza BI-000 została uszyta z grubszej satyny ślubnej w kolorze białym. Góra stroju jest ozdobiona delikatną, francuską koronką. Takie zestawienie materiałów wygląda bardzo elegancko oraz oryginalnie. Delikatny pasek podkreśla talię. Gustowne wykończenie z tyłu w postaci dziewczęcej kokardki idealnie współgra z całością. Ta konkretna sukienka komunijna posiada długi, prosty rękaw wykonany z koronki. Usztywniana półhalka na gumce, będąca osobnym elementem ubioru, zapewnia poczucie intymności (halka została wliczona w cenę).

Sukienka komunijna Elza BI-000 prezentuje się elegancko, ale i nowocześnie. Wyjątkowy krój sprawia, że każda dziewczynka poczuje się w niej pięknie. Po uroczystości Pierwszej Komunii Świętej, sukienkę z łatwością się odsprzeda. Taki fason zawsze będzie się cieszył popularnością.