Elza

Kolekcja

Elza BI-999

SD-300-00-06-SAT001-BIA-999
Perełki są delikatnym zdobieniem w sukience komunijnej  Elza BI-028
  • Perełki są delikatnym zdobieniem w sukience komunijnej  Elza BI-028
330,00 zł

Kolekcja  Elza to sukienki szyte z pełnego koła z pięknie układającymi się kontrafałdami ,które nadają sukience niepowtarzalnego charakteru. Sukienka Elza BI-028 to wyjątkowy model  szyty z pełnego koła z kontrafałdami, które nadają sukience charakteru. Perełki, którymi został ozdobiony pasek idealnie komponują się z matowa satyną, z której w całości została uszyta sukienka. W cenę sukienek z kolekcji Elza wliczona jest półhalka usztywniana będąca osobnym elementem ubioru.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
satyna biała
podszewka
osłania tułów
rękaw
motylek
halka
półhalka usztywniana na gumce
ihs
srebrny

Zobacz także

Opis

Sukienka na komunię Elza BI-028 jest bardzo efektowna. Zachwyca ona niepowtarzalnym krojem i gustownymi detalami. Została uszyta z pełnego koła z ośmioma, równomiernie rozłożonymi kontrafałdami. Taka forma sprawia, że sukienka do Pierwszej Komunii Elza BI-028 optycznie wysmukla i wydłuża sylwetkę. Będzie ona prezentować się perfekcyjnie. Dzięki temu, każda dziewczynka poczuje się w niej pięknie.

Ten konkretny model sukienki, został wykonany z efektownej, matowej satyny, która przykuwa uwagę i sprawia, że całość jest jeszcze bardziej elegancka. Pasek, ozdobiony perełkami, stanowi ciekawy detal, podkreślający talię. Elza BI-028 posiada krótkie rękawki typu motylek, zapewniające komfort i wygodę. Emblemat IHS ma kolor srebrny.

Do sukienki dodawana jest usztywniana półhalka na gumce, dająca poczucie intymności (halka stanowi osobny element, wliczony już w cenę). Sukienka komunijna Elza BI-028 jest bardzo elegancka, ale i modna. Każda dziewczynka poczuje się w niej wyjątkowo. Co istotne, taki model sukienki do Pierwszej Komunii Świętej zawsze będzie się cieszył popularnością, więc można go bez trudu odsprzedać po uroczystości.