Elza

Kolekcja

Elza ZŁ-025

SD-300-00-06-STR001-ZŁO-025
280,00 zł

Kolekcja  Elza to sukienki szyte z pełnego koła z pięknie układającymi się kontrafałdami ,które nadają sukience niepowtarzalnego charakteru. Sukienka Elza SR-025 to sukienka odszyta ze streczu, w pasie zdobiona błyszczącą srebrną taśmą. Spódnica usztywniona halką.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
dostępny w 48h
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
podszewka
osłania tułów
rękaw
motylek
halka
halka wszyta w spódnicę
ihs
złoty
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Elza SR-025 przykuwa uwagę od pierwszego spojrzenia. Jest uszyta z pełnego koła z równomiernie rozłożonymi kontrafałdami, które ładnie się układają, a zarazem nadają sukience wyjątkowego charakteru. Taki krój dodatkowo optycznie wysmukla sylwetkę i sprawia, że całość pięknie się prezentuje.

sukienka komunijna elza sr025

Sukienka komunijna Elza SR-025 została uszyta ze streczu, w pasie dodatkowo ozdobiona srebrną brokatową taśmą. W cenie sukienki usztywniana halka.

Sukienka komunijna Elza SR-025 prezentuje się elegancko, ale i nowocześnie. Wyjątkowy krój sprawia, że każda dziewczynka poczuje się w niej pięknie. Po uroczystości Pierwszej Komunii Świętej, sukienkę z łatwością się odsprzeda. Taki fason zawsze będzie się cieszył popularnością.