Laura

Kolekcja

Laura BZ-059

SD-201-10-02-SAT001-BZ-059
sukienka komunijna
  • sukienka komunijna
  • Sukienka komunijna z długim koronkowym rękawem Tosia BI-059
  • Sukienka komunijna z długim koronkowym rękawem TosiaBI-059
  • koronka elastyczna w sukience komunijnej
460,00 zł
4 tygodnie

Sukienki z kolekcji Laura to połączenie klasycznej konstrukcji odcinanej w pasie spódnicy z charakterem, który nadaje marszczony w pasie szyfon. Dzięki tej kombinacji zyskujemy kolekcję typu współczesna princessa - elegancka, skromna, nowoczesna a zarazem bardzo efektowna.

Sukienka na korpusie zdobiona jest elastyczną, mięciutką koronką z której wykonany jest również długi rękaw. Spódnica usztywniona halką.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
satyna biała
materiał dodatkowy
koronka
szyfon lekki
podszewka
osłania tułów
rękaw
prosty długi
halka
usztywniana halka wszyta w spódnicę
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Sukienki komunijne Laura BZ-059 nawiązują do klasycznej elegancji, jednak nie brak im nowoczesnych i przykuwających spojrzenia, dodatków. Taki krój będzie dobrze prezentował się na każdym typie sylwetki i co istotne, dodatkowo ją wyszczupli. Odcinana w pasie spódnica, ozdobiona marszczonym szyfonem, zachwyci każdą dziewczynkę i sprawi, że poczuje się ona niczym księżniczka. Fason sukienki to typowa Pricessa. Całość jest jednocześnie skromna, ale i efektowna.

Sukienka Laura BZ-059 posiada oryginalną i niespotykaną górę. Bawełniana koronka i długi rękaw ładnie ze sobą współgrają. Laura BZ-059 została wykonana z eleganckiej, białej satyny.

Sukienka posiada usztywnianą półhalkę na gumce, gwarantującą poczucie intymności (halka stanowi osobny element, wliczony już w cenę). Sukienka komunijna Laura BZ-059 jest bardzo efektowna i nigdy nie wyjdzie z mody.

Po uroczystości Pierwszej Komunii Świętej, można ją bezproblemowo odsprzedać. Mając na sobie taką sukienkę komunijną, każda dziewczynka poczuje się niczym księżniczka.