Laura

Kolekcja

Laura SR-060

SD-202-00-05-SAT001-SRE-060
sukienka komunijna satynowa
  • sukienka komunijna satynowa
  • sukienka do komunii z satyny
  • sukienka komunijna szyfon
  • sukienka komunijna księżniczka
  • Komunijna kreacja zdobiona w pasie Tosia BI-060
  • kwiatuszki w pasie sukienki komunijnej
440,00 zł
4 tygodnie

Sukienki z kolekcji Laura to połączenie klasycznej konstrukcji odcinanej w pasie spódnicy z charakterem, który nadaje marszczony w pasie szyfon. Dzięki tej kombinacji zyskujemy kolekcję typu współczesna princessa - elegancka, skromna, nowoczesna a zarazem bardzo efektowna. Laura SR-060 wykonana jest z satyny, w pasie ma naszyte białe koraliki w kształcie kwiatuszków. Spódnica usztywniona halką.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
satyna biała
materiał dodatkowy
szyfon lekki
podszewka
osłania tułów
rękaw
prosty krótki
halka
halka usztywniona wszyta w spódnicę
ihs
srebrny
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Sukienka komunijna Laura SR-060 prezentuje się bardzo elegancko i uroczyście. Posiada ona rozszerzany dół, co sprawia, że na pewno każda dziewczynka będzie nią zachwycona. Model ten z jednej strony nawiązuje do klasyki, z drugiej zaś nie brak mu wyróżniających detali. Odcinana w pasie spódnica sprawia, że sukienka jest zwiewna i posiada krój typowej princessy. Marszczony szyfon nadaje całości nowoczesnego charakteru. Taśma z motywem kwiatowym, umieszczona w pasie dobrze współgra z całością.

Suknie komunijne Laura SR-060 zostały wykonane z efektownej, białej satyny, która przykuwa spojrzenia i prezentuje się zjawiskowo. Materiałem dodatkowym w tym przypadku jest lekki szyfon.Proste, krótkie rękawki zapewniają wygodę i komfort w tym ważnym dniu. Sukienka posiada usztywnianą półhalkę na gumce, zapewniającą poczucie intymności. Wszyty emblemat IHS w tym modelu ma kolor srebrny i idealnie współgra z sukienką.

Sukienka Tosia z szyfonem marszczonym w pasie.

Laura SR-060 to bardzo efektowna, ale i skromna sukienka komunijna, która ładnie zaprezentuje się na każdym typie sylwetki. Mając ją na sobie, każda dziewczynka poczuje się niczym księżniczka.