Marta

Kolekcja

Marta ZŁ-025 krótka

SK-100-00-05-STR001-ZLO-025
sukienka komunijna do kolanka
  • sukienka komunijna do kolanka
  • sukienka komunijna zdobiona na złoto
260,00 zł
4 tygodnie

Sukienka Marta ZŁ-025 w tej konfiguracji jest to sukienka krótka, do kolanka. Cała na podszewce, ze spódnicą z półkoła. Sukienka w pasie jest ozdobiona złotym paskiem brokatowym a na korpusie naszyty ma emblemat, również w delikatnym złotym kolorze.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
podszewka
na całości sukienki
rękaw
prosty krótki
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Biała sukienka komunijna Marta ZŁ-025 posiada prosty fason, jednakże dzięki gustownym detalom znacząco się wyróżnia. Została ona wykonana ze stretchu. Elegancki styl oraz skromna forma sprawiają, że ten konkretny model będzie idealny na tak ważną uroczystość.

Ta sukienka z półkola, wyraźnie odcinana w pasie, ma wszyty pasek ze złotą taśmą. Dodatek ten jest połyskujący, jednakże perfekcyjnie pasuje do całości i nadaje jej uroczystego charakteru. Sukienka posiada naszyty emblemat IHS w złotym kolorze. Model ma krótkie, proste rękawki, co jest doskonałym rozwiązaniem. Wszyta podszewka oraz miękka półhalka zapewniają poczucie intymności.

Sukienkę komunijną Marta ZŁ-025 bezproblemowo można dopasować do każdego typu sylwetki - zarówno szczupłej, jak i typowej, oraz nieco bardziej zaokrąglonej. Posiadamy w ofercie wszystkie trzy formy tego modelu. Taka sukienka jest prosta, ale i elegancka. Ten konkretny model, dostępny jest również w wersji ze srebrnym paskiem ozdobnym.

W ofercie naszego sklepu, znajdują się również dodatki, idealnie pasujące do sukienki: bolerko, baskinka, torebka ozdobiona taką samą taśmą. Model Marta ZŁ-025 został wyprodukowany w Polsce