Marta

Kolekcja

Marta ZŁ-025 długi rękaw

SD-100-00-02-STR001-ZŁO-025
280,00 zł
4 tygodnie

Sukienka Marta SR-025 w wersji z długim rękawem to sukieneczka odcinana w pasie, w pasie zdobiona srebrną brokatową tasiemką. Dostępna również w wersji złotej. Do kompletu domówić można torebeczkę. 

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
podszewka
na całości sukienki
rękaw
prosty długi
ihs
złoty
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Sukienka na Komunię Marta SR-025 zachwyca swoją skromną i gustowną formą. Nawiązuje ona do klasyki, dlatego też jest to tak popularny model. Sukienka jest odcinana w pasie, dzięki czemu podkreśla talię i dobrze leży. Marta SR-025 posiada wykończenie w postaci srebrnej tasiemki brokatowej w pasie.

Sukienka ma prosty, długi rękawek, który zapewni komfort podczas całej uroczystości. Z przodu został naszyty emblemat IHS w srebrnym, nierzucającym się w oczy, kolorze. Model posiada wszytą podszewkę oraz miękką półhalkę. Sukienkę komunijną Marta SR-025 można dopasować do każdego typu sylwetki, zarówno do szczupłej, typowej, jak i nieco bardziej zaokrąglonej. Bez względu na figurę, będzie ona leżeć perfekcyjnie.

Marta SR-025 to sukienka komunijna bardzo elegancka, ale jednocześnie z klasą, dzięki czemu idealnie sprawdzi się podczas tak ważnej uroczystości, jak Pierwsza Komunia Święta. Model Marta SR-025 jest również dostępny w wersji ze złotym wykończeniem.

Taki krój sukienki komunijnej nigdy nie wychodzi z mody, więc z łatwością będzie ją można odsprzedać po uroczystości.