Marta

Kolekcja

Marta SR-184

SD-102-00-05-STR001-SR-184
sukienka komunijna liturgiczna
  • sukienka komunijna liturgiczna
  • sukienka komunijna liturgiczna
  • sukienka komunijna długa
  • sukienka komunijna liturgiczna
  • sukienka do komunii
280,00 zł
4 tygodnie

Sukienka Marta SR-184 to model który w swojej klasycznej, prostej konstrukcji kryje ponadczasową elegancję. Sukieneczka uszyta jest z śnieżnobiałego materiału PANAMA stretch, spódnica z pół koła. Całą sukienka ma wszytą podszewkę. Wyróżnikiem tego modelu jest naszyta w pasie dookoła piękna taśma koronkowa. 

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
podszewka
na całości sukienki
wykończenie
taśma koronkowa dookoła
rękaw
prosty krótki
ihs
srebrny
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Sukienka na Komunię Marta SR-184 zachwyca swoją skromną i gustowną formą. Nawiązuje ona do klasyki, dlatego też jest to tak popularny model. Sukienka jest odcinana w pasie, dzięki czemu podkreśla talię i dobrze leży. W pasie dookoła naszyta jest piękna ozdobna taśma.

Sukienka ma prosty, krótki rękawek, który zapewni komfort podczas całej uroczystości. Z przodu został naszyty emblemat IHS w srebrnym, nierzucającym się w oczy, kolorze. Model posiada wszytą podszewkę na całości sukienki. Sukienkę komunijną Marta SR-184 można dopasować do każdego typu sylwetki, zarówno do szczupłej, typowej, jak i nieco bardziej zaokrąglonej. Bez względu na figurę, będzie ona leżeć perfekcyjnie.

Do kompletu można domówić bolerko. Taki krój sukienki komunijnej nigdy nie wychodzi z mody, więc z łatwością będzie ją można odsprzedać po uroczystości.