Marta

Kolekcja

Marta ZŁ-183

SD-119-00-05-STR001-ZŁO-183
sukienka komunijna liturgiczna
  • sukienka komunijna liturgiczna
  • sukienka komunijna stretch
  • prosta sukienka komunijna
280,00 zł
4 tygodnie

Sukienka Marta ZŁ-183 to model który w swojej klasycznej, prostej konstrukcji kryje ponadczasową elegancję. Sukieneczka uszyta jest z śnieżnobiałego materiału PANAMA stretch, spódnica z pół koła. Całą sukienka ma wszytą podszewkę. Wyróżnikiem tego modelu jest odszyty z satyny pasek który z tyłu zdobi piękna kokarda. Dodatkowo opcja wiązania daje większe poczucie bezpieczeństwa w momencie dobierania rozmiaru. W tej wersji sukienka ma naszyty złoty emblemat.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
podszewka
na całości sukienki
wykończenie
Kokarda z tyłu
rękaw
prosty krótki
ihs
złoty
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Sukienka na Komunię Marta SR-183 zachwyca swoją skromną i gustowną formą. Nawiązuje ona do klasyki, dlatego też jest to tak popularny model. Sukienka jest odcinana w pasie, dzięki czemu podkreśla talię i dobrze leży. Kokardka umieszczona z tyłu jest odszyta więc zawsze będzie pięknie wyglądała - jedynie paski są do przeciągnięcia i zawiązania, co gwarantuje wygodę. 

Sukienka ma prosty, krótki rękawek, który zapewni komfort podczas całej uroczystości. Z przodu został naszyty emblemat IHS w srebrnym, nierzucającym się w oczy, kolorze. Model posiada wszytą podszewkę na całości sukienki. Sukienkę komunijną Marta SR-183 można dopasować do każdego typu sylwetki, zarówno do szczupłej, typowej, jak i nieco bardziej zaokrąglonej. Bez względu na figurę, będzie ona leżeć perfekcyjnie.

Marta SR-183 to sukienka komunijna bardzo elegancka, ale jednocześnie z klasą, dzięki czemu idealnie sprawdzi się podczas tak ważnej uroczystości, jak Pierwsza Komunia Święta

Do kompletu można domówić bolerko. Taki krój sukienki komunijnej nigdy nie wychodzi z mody, więc z łatwością będzie ją można odsprzedać po uroczystości.