Marta

Kolekcja

Marta SR-182

SD-118-00-05-STR001-SR-182
sukienka komunijna
  • sukienka komunijna
  • sukienka do komunii
  • sukienka do komunii
  • sukienka pierwsza komunia
  • sukienka kokardka
260,00 zł
4 tygodnie

Sukienka Marta SR-182 to klasyczny i prosty krój sukienki odcinanej w pasie z spódnicą z półkoła. Sukienka ma wszytą podszewkę na całości. W pasie z przodu odszyta jest kokardka na której naszyty jest srebrny kamyczek w kształcie kwiatka. Całość prezentuje się niezwykle efektowanie a zarazem klasycznie i w przestępnej cenie.

Sukienki komunijne Marta SR-182 można perfekcyjnie dopasować do każdego typu sylwetki. Posiadamy w ofercie aż trzy formy, które ładnie będą leżeć zarówno szczupłych, typowych, jak i nieco bardziej zaokrąglonych figurach.

Marta SR-182 jest skromna, ale jednocześnie bardzo elegancka, dzięki czemu będzie idealna na Pierwszą Komunię Świętą.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
podszewka
na całości sukienki
rękaw
prosty krótki
ihs
srebrny
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Marta SR-182 prezentuje się zarazem skromnie i elegancko. Prosta forma została wzbogacona gustownymi dodatkami, perfekcyjnie pasującymi do całości. Wykonano ją z białego stretchu.

Spódnica w tym modelu jest delikatnie rozszerzana, co na pewno przypadnie do gustu każdej dziewczynce. Zdobienie w pasie w postaci kokardki z naszytym srebrnym kamyczkiem dodaje wdzięku i zachwyci niejedną dziewczynkę.

W modelu Marta SR-182 talia jest wyraźnie podkreślona. Sukienka posiada prosty, krótki rękawek, który zapewni wygodę. Z przodu został naszyty emblemat IHS w srebrnym kolorze. Model posiada wszytą podszewkę oraz miękką półhalkę.

Sukienki komunijne Marta SR-182 można perfekcyjnie dopasować do każdego typu sylwetki. Posiadamy w ofercie aż trzy formy, które ładnie będą leżeć zarówno szczupłych, typowych, jak i nieco bardziej zaokrąglonych figurach.

Marta SR-182 jest skromna, ale jednocześnie bardzo elegancka, dzięki czemu będzie idealna na Pierwszą Komunię Świętą. Ten konkretny model, dostępny jest również w wersji z białym paskiem ze złotą nitką.