Marta

Kolekcja

Marta SR-052

SD-101-00-05-STR001-SRE-052
sukienka komunijna liturgiczna
  • sukienka komunijna liturgiczna
  • sukienka komunijna srebrne zdobienie
  • Sukienka komunijna ze srebrnym zdobieniem Marta SR-052
  • sukienka komunijna prosta forma
295,00 zł
4 tygodnie

Sukienka Marta SR-052 to sukieneczka odcinana w pasie, z wykończeniem srebrną tasiemką na dole spódnicy. Z tyłu kokardka zapinana na rzep. Dostępna również w wersji złotej. Do kompletu domówić można bolerko jak i torebeczkę.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
podszewka
na całości sukienki
wykończenie
Kokarda z tyłu
rękaw
prosty krótki
ihs
srebrny
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Sukienka na Komunię Marta SR-052 zachwyca swoją skromną i gustowną formą. Nawiązuje ona do klasyki, dlatego też jest to tak popularny model. Sukienka jest odcinana w pasie, dzięki czemu podkreśla talię i dobrze leży. Kokardka umieszczona z tyłu jest zapinana na rzep, co gwarantuje wygodę i dodaje uroku. Marta SR-052 posiada wykończenie w postaci srebrnej tasiemki na dole spódnicy.

Sukienka ma prosty, krótki rękawek, który zapewni komfort podczas całej uroczystości. Z przodu został naszyty emblemat IHS w srebrnym, nierzucającym się w oczy, kolorze. Model posiada wszytą podszewkę oraz miękką półhalkę. Sukienkę komunijną Marta SR-052 można dopasować do każdego typu sylwetki, zarówno do szczupłej, typowej, jak i nieco bardziej zaokrąglonej. Bez względu na figurę, będzie ona leżeć perfekcyjnie.

Marta SR-052 to sukienka komunijna bardzo elegancka, ale jednocześnie z klasą, dzięki czemu idealnie sprawdzi się podczas tak ważnej uroczystości, jak Pierwsza Komunia Święta. Model Marta SR-052 jest również dostępny w wersji ze złotym wykończeniem.

Do kompletu można domówić bolerko. Taki krój sukienki komunijnej nigdy nie wychodzi z mody, więc z łatwością będzie ją można odsprzedać po uroczystości.