Marta

Kolekcja

Marta SR-999

SD-100-00-05-STR001-SRE-999
sukienka komunijna Marta SR-999
  • sukienka komunijna biała strecz
  • sukienka komunijna Marta SR-999
245,00 zł
czas realizacji 4 tygodnie

Mniej znaczy więcej. To powiedzenie jest jakże prawdziwe dla kolekcji Marta. Delikatna, smukła forma. W tej wersji klasyczna sukienka śnieżnobiała bez taśm ozdobnych.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
rękaw
prosty krótki
halka
półhalka miękka wszyta w pasie
ihs
srebrny

Zobacz także

Opis

Sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Marta SR-099 posiada elegancką formę, która zachwyci każdą dziewczynkę. Ten konkretny model został wykonany z białego stretchu. Sukienka komunijna jest odcinana w pasie, dół został skrojony z półkola. Całość nawiązuje ona do klasycznego stylu, jednak wyróżnia się za sprawą gustownych dodatków.

Sukienki komunijne Marta SR-099 posiadają urocze rękawki z delikatną bufką, które prezentują się bajkowo. Efektowna, duża kokarda z tyłu nadaje całości uroku. Atłasowa tasiemka na rękawkach i w pasie, to elementy uzupełniające sukienkę. Wykończenie pod szyją stanowi lamówka, ładnie komponująca się z resztą stroju. Emblemat IHS w tym modelu jest srebrny.

Sukienka posiada wszytą podszewkę oraz miękką półhalkę. Marta SR-099 to model, który można perfekcyjnie dopasować do każdego typu sylwetki- będzie ona dobrze się prezentować zarówno na dziewczynkach szczupłych, o typowej budowie ciała, jak i na tych, posiadających bardziej zaokrągloną sylwetkę. Dysponujemy wszystkimi trzema formami tego modelu.

Taka sukienka do Pierwszej Komunii Świętej zachwyci każdą dziewczynkę. Marta SR-099 została wyprodukowana w Polsce.