Marta

Kolekcja

Marta ZŁ-016

SD-100-00-05-STR001-ZŁO-016
Sukienka do pierwszej komunii z delikatnym złotym zdobieniem Marta ZŁ-016
  • Sukienka do pierwszej komunii z delikatnym złotym zdobieniem Marta ZŁ-016
200,00 zł

Mniej znaczy więcej. To powiedzenie jest jakże prawdziwe dla kolekcji Marta. Delikatna, smukła forma, wzbogacona dobrze dobranymi dodatkami nadającymi uroku i elegancji. Marta ZŁ-016 ozdobiona jest w pasie i na dole sukienki białą taśma z delikatną złotą nitką. Sukienka dostępna również w wersji srebrnej. 

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
podszewka
na całości sukienki
rękaw
prosty krótki
ihs
złoty

Zobacz także

Opis

Sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Marta ZŁ-016 jest prosta w formie, ale zarazem bardzo efektowna. Gustowne detale sprawiają, że model się wyróżnia i prezentuje elegancko. Sukienka została wykonana z białego stretchu. Wyraźnie rozszerzana spódnica na pewno spodoba się dziewczynkom.

Marta ZŁ-016 posiada zdobienia w postaci białej tasiemki z delikatną złotą nitką, umieszczone w w pasie oraz na dole sukienki. W tym modelu, talia jest podkreślona. Sukienka posiada prosty, krótki rękawek. Emblemat IHS, naszyty z przodu, ma kolor złoty. Podszewka oraz miękka półhalka wszyta w pasie, zapewniają wygodę.

Sukienkę komunijną Marta ZŁ-016 można perfekcyjnie dopasować do każdego typu sylwetki - zarówno szczupłej, typowej, jak i nieco bardziej zaokrąglonej. Posiadamy w ofercie wszystkie trzy formy tego modelu.

Marta ZŁ-016 to bardzo elegancka, ale i skromna sukienka do Pierwszej Komunii Świętej. Na pewno każda dziewczynka będzie nią zachwycona. Ten konkretny model, dostępny jest również w wersji z białym paskiem ze srebrną nitką. Sukienka została uszyta w Polsce.