Marta

Kolekcja

Marta ZŁ-016

SD-100-00-05-STR001-ZŁO-016
sukienka komunijna ze złotymi aplikacjami
  • sukienka komunijna ze złotymi aplikacjami
  • sukienka komunijna zdobiona delikatną złotą tasiemką
295,00 zł

Mniej znaczy więcej. To powiedzenie jest jakże prawdziwe dla kolekcji Marta. Delikatna, smukła forma, wzbogacona dobrze dobranymi dodatkami nadającymi uroku i elegancji. Marta ZŁ-016 ozdobiona jest w pasie i na dole sukienki białą taśma z delikatną złotą nitką. Sukienka dostępna również w wersji srebrnej. 

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
podszewka
na całości sukienki
rękaw
prosty krótki
ihs
złoty

Zobacz także

Opis

Sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Marta ZŁ-016 jest prosta w formie, ale zarazem bardzo efektowna. Gustowne detale sprawiają, że model się wyróżnia i prezentuje elegancko. Sukienka została wykonana z białego stretchu. Wyraźnie rozszerzana spódnica na pewno spodoba się dziewczynkom.

Marta ZŁ-016 posiada zdobienia w postaci białej tasiemki z delikatną złotą nitką, umieszczone w w pasie oraz na dole sukienki. W tym modelu, talia jest podkreślona. Sukienka posiada prosty, krótki rękawek. Emblemat IHS, naszyty z przodu, ma kolor złoty. Podszewka oraz miękka półhalka wszyta w pasie, zapewniają wygodę.

Sukienkę komunijną Marta ZŁ-016 można perfekcyjnie dopasować do każdego typu sylwetki - zarówno szczupłej, typowej, jak i nieco bardziej zaokrąglonej. Posiadamy w ofercie wszystkie trzy formy tego modelu.

Marta ZŁ-016 to bardzo elegancka, ale i skromna sukienka do Pierwszej Komunii Świętej. Na pewno każda dziewczynka będzie nią zachwycona. Ten konkretny model, dostępny jest również w wersji z białym paskiem ze srebrną nitką. Sukienka została uszyta w Polsce.