Marta

Kolekcja

Marta BI-099

SD-100-00-05-STR001-BIA-099
180,00 zł

Mniej znaczy więcej. To powiedzenie jest jakże prawdziwe dla kolekcji Marta. Delikatna, smukła forma, wzbogacona dobrze dobranymi dodatkami nadającymi uroku i elegancji. Z przodu na korpusie zdobiona dwoma symetrycznymi aplikacjami.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
rękaw
prosty krótki
ihs
biały
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Biała sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Marta BI-099 wyróżnia się za sprawą prostego, eleganckiego fasonu, nawiązującego do klasyki. Całość prezentuje się skromnie, dzięki czemu będzie idealna na tak ważną uroczystość.

Ten konkretny model sukienki komunijnej został wykonany z białego stretchu. Efektowne dodatki, pasujące do takiej formy, idealnie uzupełniają sukienkę. Spódnica w tym modelu została skrojona z półkoła. Emblemat IHS ma kolor srebrny. W sukienkę Marta BI-099 została wszyta podszewka oraz miękka półhalka.

Taka sukienka dzięki prostej formie nigdy nie wychodzi z mody. Sukienka Marta BI-099 została uszyta w Polsce. W naszym sklepie dostępne są również dodatki do tego modelu: bolerko, baskinka i torebka komunijna, które posiadają takie samo wykończenie, jak sukienka.