Marta

Kolekcja

Marta BZ-099

SD-100-00-05-STR001-BZ-099
sukienka komunijna z półkoła z symetrycznymi aplikacjami na korpusie
  • sukienka komunijna z półkoła z symetrycznymi aplikacjami na korpusie
  • sukienka komunijna strecz
215,00 zł
4 tygodnie

Mniej znaczy więcej. To powiedzenie jest jakże prawdziwe dla kolekcji Marta. Delikatna, smukła forma, wzbogacona dobrze dobranymi dodatkami nadającymi uroku i elegancji. Z przodu na korpusie zdobiona dwoma symetrycznymi aplikacjami.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
dostępny w 48h
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
symetryczne aplikacje na korpusie
rękaw
prosty krótki
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Biała sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Marta BI-099 wyróżnia się za sprawą prostego, eleganckiego fasonu, nawiązującego do klasyki. Całość prezentuje się skromnie, dzięki czemu będzie idealna na tak ważną uroczystość.

Ten konkretny model sukienki komunijnej został wykonany z białego stretchu. Efektowne dodatki, pasujące do takiej formy, idealnie uzupełniają sukienkę. Spódnica w tym modelu została skrojona z półkoła. Emblemat IHS ma kolor srebrny. W sukienkę Marta BI-099 została wszyta podszewka oraz miękka półhalka.

Taka sukienka dzięki prostej formie nigdy nie wychodzi z mody. Sukienka Marta BI-099 została uszyta w Polsce. W naszym sklepie dostępne są również dodatki do tego modelu: bolerko, baskinka i torebka komunijna, które posiadają takie samo wykończenie, jak sukienka.