Marta

Kolekcja

Marta ZŁ-052

SD-101-00-05-STR001-ZŁO-052
sukienka komunijna
  • sukienka komunijna
  • sukienka do komunii
  • sukienka komunijna
295,00 zł
4 tygodnie

Sukienka Marta ZŁ-052 to sukieneczka odcinana w pasie, wykończona złotą tasiemką na dole spódnicy. Z tyłu kokardka zapinana na rzep. Dostępna również w wersji srebrnej. Do kompletu domówić można bolerko jak i torebeczkę. 

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
podszewka
na całości sukienki
wykończenie
Kokarda z tyłu
rękaw
prosty krótki
ihs
złoty
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Sukienka na Komunię Marta ZŁ-052 zachwyca swoją skromną i gustowną formą. Nawiązuje ona do klasyki, dlatego też jest to tak popularny model. Sukienka jest odcinana w pasie, dzięki czemu podkreśla talię i dobrze leży. Kokardka umieszczona z tyłu jest zapinana na rzep, co gwarantuje wygodę i dodaje uroku. Marta SR-052 posiada wykończenie w postaci srebrnej tasiemki na dole spódnicy.

Sukienka ma prosty, krótki rękawek, który zapewni komfort podczas całej uroczystości. Z przodu został naszyty emblemat IHS w srebrnym, nierzucającym się w oczy, kolorze. Model posiada wszytą podszewkę oraz miękką półhalkę. Sukienkę komunijną Marta SR-052 można dopasować do każdego typu sylwetki, zarówno do szczupłej, typowej, jak i nieco bardziej zaokrąglonej. Bez względu na figurę, będzie ona leżeć perfekcyjnie.

Marta SR-052 to sukienka komunijna bardzo elegancka, ale jednocześnie z klasą, dzięki czemu idealnie sprawdzi się podczas tak ważnej uroczystości, jak Pierwsza Komunia Święta. Model Marta SR-052 jest również dostępny w wersji ze złotym wykończeniem.

Do kompletu można domówić bolerko z wykończeniem w postaci tasiemki srebrnej lub złotej na rękawku. Taki krój sukienki komunijnej nigdy nie wychodzi z mody, więc z łatwością będzie ją można odsprzedać po uroczystości.