Marta

Kolekcja

Marta SR-016

SD-100-00-05-STR001-SRE-016
Piękna sukienka komunijna z krótkim rękawem Marta SR-016
  • Piękna sukienka komunijna z krótkim rękawem Marta SR-016
200,00 zł

Mniej znaczy więcej. To powiedzenie jest jakże prawdziwe dla kolekcji Marta. Delikatna, smukła forma, wzbogacona dobrze dobranymi dodatkami nadającymi uroku i elegancji. Marta SR-016 ozdobiona jest w pasie i na dole sukienki białą taśma z delikatną srebrną nitką. Sukienka dostępna również w wersji złotej. 

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
Ostatnie sztuki w magazynie

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
podszewka
na całości sukienki
rękaw
prosty krótki
ihs
srebrny
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Marta SR-016 prezentuje się zarazem skromnie i elegancko. Prosta forma została wzbogacona gustownymi dodatkami, perfekcyjnie pasującymi do całości. Wykonano ją z białego stretchu.

Spódnica w tym modelu jest wyraźnie rozszerzana, co na pewno przypadnie do gustu każdej dziewczynce. Zdobienia w postaci białej tasiemki z delikatną srebrną nitką zostały umieszczone w pasie oraz na dole sukienki.

W modelu Marta SR-016 talia jest wyraźnie podkreślona. Sukienka posiada prosty, krótki rękawek, który zapewni wygodę. Z przodu został naszyty emblemat IHS w srebrnym kolorze. Model posiada wszytą podszewkę oraz miękką półhalkę.

Sukienki komunijne Marta SR-016 można perfekcyjnie dopasować do każdego typu sylwetki. Posiadamy w ofercie aż trzy formy, które ładnie będą leżeć zarówno szczupłych, typowych, jak i nieco bardziej zaokrąglonych figurach.

Marta SR-016 jest skromna, ale jednocześnie bardzo elegancka, dzięki czemu będzie idealna na Pierwszą Komunię Świętą. Ten konkretny model, dostępny jest również w wersji z białym paskiem ze złotą nitką.