Marta

Kolekcja

Marta SR-016

SD-100-00-05-STR001-SRE-016
sukienka komunijna
  • sukienka komunijna
  • sukienka do komunii
  • Piękna sukienka komunijna z krótkim rękawem Marta SR-016
295,00 zł
4 tygodnie

Mniej znaczy więcej. To powiedzenie jest jakże prawdziwe dla kolekcji Marta. Delikatna, smukła forma, wzbogacona dobrze dobranymi dodatkami nadającymi uroku i elegancji. Marta SR-016 ozdobiona jest w pasie i na dole sukienki białą taśma z delikatną srebrną nitką. Sukienka dostępna również w wersji złotej. 

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
dostępny w 48h
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
podszewka
na całości sukienki
rękaw
prosty krótki
ihs
srebrny
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Marta SR-016 prezentuje się zarazem skromnie i elegancko. Prosta forma została wzbogacona gustownymi dodatkami, perfekcyjnie pasującymi do całości. Wykonano ją z białego stretchu.

Spódnica w tym modelu jest wyraźnie rozszerzana, co na pewno przypadnie do gustu każdej dziewczynce. Zdobienia w postaci białej tasiemki z delikatną srebrną nitką zostały umieszczone w pasie oraz na dole sukienki.

W modelu Marta SR-016 talia jest wyraźnie podkreślona. Sukienka posiada prosty, krótki rękawek, który zapewni wygodę. Z przodu został naszyty emblemat IHS w srebrnym kolorze. Model posiada wszytą podszewkę oraz miękką półhalkę.

Sukienki komunijne Marta SR-016 można perfekcyjnie dopasować do każdego typu sylwetki. Posiadamy w ofercie aż trzy formy, które ładnie będą leżeć zarówno szczupłych, typowych, jak i nieco bardziej zaokrąglonych figurach.

Marta SR-016 jest skromna, ale jednocześnie bardzo elegancka, dzięki czemu będzie idealna na Pierwszą Komunię Świętą. Ten konkretny model, dostępny jest również w wersji z białym paskiem ze złotą nitką.