Marta

Kolekcja

Marta SR-029

SD-102-00-05-STR001-SRE-029
sukienka komunijna
  • sukienka komunijna
  • sukienka do komunii
  • sukienka komunijna
  • Sukienka komunijna z koronką w pasie - Marta BI-029
  • Sukienka komunijna z koronką - Marta BI-029
  • sukienka komunijna biała atłaska
280,00 zł
4 tygodnie

Mniej znaczy więcej. To powiedzenie jest jakże prawdziwe dla kolekcji Marta. Delikatna, smukła forma, wzbogacona dobrze dobranymi dodatkami nadającymi uroku i elegancji. Marta BI-029 to sukienka zdobiona gipiurą o lekkim ażurowym wzorze. Delikatnego połysku nadaje aksamitna tasiemka. Na całej długości sukienki wszyta jest podszewka.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
podszewka
na całości sukienki
rękaw
prosty krótki
ihs
srebrny

Zobacz także

Opis

Sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Marta BI-029 została wykonana z białego stretchu. Prezentuje się ona jednocześnie skromnie i bardzo elegancko. Nawiązuje do klasycznej formy, jednak wyróżnia ją efektowny dodatek w pasie, w formie gipiury o ażurowym wzorze.

Na gipiurze umieszczono cienką tasiemkę z delikatną kokardką. Ten detal idealnie dopełnia sukienkę i nadaje jej odpowiedniego charakteru. Model Marta BI-029 posiada wygodny, prosty, krótki rękawek. Ta sukienka komunijna posiada podszewkę oraz miękką półhalkę wszytą w pasie. Co istotne, spódnica w tym modelu ma regulowaną szerokość- ostateczny efekt uzyskuje się, dopasowując odpowiednią halkę.

Sukienka komunijna Marta BI-029 będzie perfekcyjnie wyglądać na każdym typie sylwetki - zarówno szczupłej, typowej, jak i nieco bardziej zaokrąglonej. Wszystko dzięki temu, że posiadamy w ofercie aż trzy formy sukienki. Delikatny, smukły fason sukienki i odpowiednie dodatki komunijne dla dziewczynek sprawiają, że jest ona pełna uroku oraz elegancji. Każda dziewczynka będzie nią zachwycona.

Ta delikatna sukienka komunijna z klasą, idealnie sprawdzi się w tak ważnym i uroczystym dniu.