Marta

Kolekcja

Agnieszka BI-079

SD-501-02-03-STR001-BIA-079
230,00 zł

Mniej znaczy więcej. To powiedzenie jest jakże prawdziwe dla kolekcji Marta. Delikatna, smukła forma, wzbogacona dobrze dobranymi dodatkami nadającymi uroku i elegancji. Zarówno w pasie jak i na dole sukienki naszyte trzy tasiemki atłasowe. Rękawek z delikatną bufką, wykończony atłasowym mankietem. W boczne szwy wszyte są wstęgi które zawiązujemy do tyłu w piękną kokardę.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
lamówka pod szyją
rękaw
bufka
halka
półhalka miękka wszyta w pasie
ihs
srebrny

Opis

Sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Marta BI-022 jest ponadczasowa i niezwykle elegancka. Została ona wykonana z białego stretchu.

Delikatny i smukły fason dobrze wygląda na każdej figurze. Sukienka jest odcinana w pasie, dół został skrojony z półkola. Nawiązuje ona do klasycznego stylu, jednakże nowoczesne detale ją wyróżniają.

Sukienka komunijna Marta BI-022 posiada rękawki typu bufka, które nigdy nie wychodzą z mody i zawsze efektownie się prezentują. Zostały one wykończone atłasowym mankietem.

W boczne szwy wszyto wstęgi, które zawiązuje się do tyłu w efektowną kokardę. Trzy tasiemki atłasowe, naszyte w pasie oraz na dole sukienki, stanowią idealny dodatek, tworzący harmonijną całość.

Wykończenie pod szyją stanowi lamówka, która ładnie komponuje się z resztą stroju. Emblemat IHS w tym modelu jest srebrny.

Niewątpliwą zaletą sukienki jest podszewka na górze oraz miękka półhalka, wszyta w pasie, co gwarantuje wygodę.

Ten model sukienki komunijnej można perfekcyjnie dopasować do każdego typu sylwetki - nasz sklep dysponuje aż trzema formami tego modelu, zarówno dla dziewczynek szczupłych, o typowej budowie ciała, jak i dla tych, posiadających nieco bardziej zaokrągloną sylwetkę. Taka sukienka do Pierwszej Komunii Świętej nigdy nie wychodzi z mody.