Marta

Kolekcja

Marta ZŁ-025

SD-100-00-05-STR001-ZŁO-025
sukienka komunijna złoty pasek
  • sukienka komunijna złoty pasek
  • sukienka komunijna złoty IHS
  • sukienka do komunii
  • sukienka komunijna
  • sukienka komunijna złoty IHS
  • Sukienka komunijna ze zdobieniami w kolorze złotym- Marta ZŁ-025
  • sukienka komunijna zdobiona na złoto
  • Sukienka komunijna z półkoła - Marta ZŁ-025
260,00 zł
4 tygodnie

Mniej znaczy więcej. To powiedzenie jest jakże prawdziwe dla kolekcji Marta. Delikatna, smukła forma, wzbogacona dobrze dobranymi dodatkami nadającymi uroku i elegancji. Model Marta ZŁ-025 w pasie ma wszyty pasek z naszytą złotą taśma. Sukienka ma wszytą podszewkę. W naszej ofercie można do tej sukienki dodatkowo znaleźć bolerko, baskinkę lub torebkę ozdobioną tą samą taśma. Sukienka dostępna również w wersji srebrnej.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
podszewka
na całości sukienki
rękaw
prosty krótki
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Biała sukienka komunijna Marta ZŁ-025 posiada prosty fason, jednakże dzięki gustownym detalom znacząco się wyróżnia. Została ona wykonana ze stretchu. Elegancki styl oraz skromna forma sprawiają, że ten konkretny model będzie idealny na tak ważną uroczystość.

Marta ZŁ-025 przykuwa uwagę za sprawą mocno rozszerzanego dołu. Ta sukienka z półkola, wyraźnie odcinana w pasie, ma wszyty pasek ze złotą taśmą. Dodatek ten jest połyskujący, jednakże perfekcyjnie pasuje do całości i nadaje jej uroczystego charakteru. Sukienka posiada naszyty emblemat IHS w złotym kolorze. Model ma krótkie, proste rękawki, co jest doskonałym rozwiązaniem. Wszyta podszewka oraz miękka półhalka zapewniają poczucie intymności.

Sukienkę komunijną Marta ZŁ-025 bezproblemowo można dopasować do każdego typu sylwetki - zarówno szczupłej, jak i typowej, oraz nieco bardziej zaokrąglonej. Posiadamy w ofercie wszystkie trzy formy tego modelu. Taka sukienka jest prosta, ale i elegancka. Ten konkretny model, dostępny jest również w wersji ze srebrnym paskiem ozdobnym.

W ofercie naszego sklepu, znajdują się również dodatki, idealnie pasujące do sukienki: bolerko, baskinka, torebka ozdobiona taką samą taśmą. Model Marta ZŁ-025 został wyprodukowany w Polsce