Tosia

Kolekcja

Tosia SR-025

SD-200-00-05-STR001-SRE-025
Sukienka komunijna princeska zdobiona srebrem w pasie Tosia SR-025
  • Sukienka komunijna princeska zdobiona srebrem w pasie Tosia SR-025
240,00 zł

Sukienki z kolekcji Tosia to połączenie klasycznej konstrukcji odcinanej w pasie spódnicy z charakterem, który nadaje marszczony w pasie szyfon. Dzięki tej kombinacji zyskujemy kolekcję typu współczesna princessa - elegancka, skromna, nowoczesna a zarazem bardzo efektowna.

Model SR-025 dodatkowo zdobiony jest taśmą w kolorze srebrnym z delikatną warstwą brokatu. 

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
materiał dodatkowy
szyfon lekki
podszewka
osłania tułów
rękaw
prosty krótki
halka
półhalka usztywniana na gumce
ihs
srebrny

Zobacz także

Opis

Sukienka do Pierwszej Komunii Tosia SR-025 prezentuje się efektownie i elegancko. Model ten jest nowoczesny i zachwyci każdą dziewczynkę. Sukienka jest rozszerzana ku dołowi. Taśma, umieszczona w pasie posiada kolor srebrny i jest ozdobiona delikatną warstwą brokatu. Detal ten idealnie współgra z całością i jednocześnie nadaje jej nowoczesnego charakteru. Odcinana w pasie spódnica sprawia, że sukienka jest zwiewna.

Tosia SR-025 posiada krój typowej princessy. Będzie ona ładnie leżeć na każdym typie sylwetki. Sukienka komunijna Tosia SR-025 została wykonana z białego stretchu i szyfonu. Spódnica z marszczonego szyfonu nadaje całości nowoczesnego i efektownego charakteru. Proste, krótkie rękawki zapewniają wygodę. Sukienka posiada usztywnianą półhalkę na gumce, zapewniającą poczucie intymności. Wszyty emblemat IHS w tym modelu ma kolor srebrny i pasuje do całości.

Sukienka komunijna Tosia SR-025 posiada elegancki krój, który zawsze będzie modny. Ze względu na uniwersalny charakter, strój można bezproblemowo odsprzedać po uroczystości. Ta sukienka komunijna spodoba się każdej dziewczynce! Sukienka jest dostępna również w wersji ze złotym paskiem i złotym napisem IHS.