Tosia

Kolekcja

Tosia ZŁ-065

SD-201-10-05-STR001-ZŁO-065
sukienka komunijna z koronką i szyfonem
  • sukienka komunijna z koronką i szyfonem
395,00 zł
4 tygodnie

Sukienki z kolekcji Tosia to połączenie klasycznej konstrukcji odcinanej w pasie spódnicy z charakterem, który nadaje marszczony w pasie szyfon. Dzięki tej kombinacji zyskujemy kolekcję typu współczesna princessa - elegancka, skromna, nowoczesna a zarazem bardzo efektowna. Model Tosia BI-065 na korpusie zdobiony jest piękną koronką kwiatową a w pasie cieniutki pasek z kokardką na boku. Spódnica usztywniona halką.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
materiał dodatkowy
koronka
szyfon lekki
halka
usztywniana halka wszyta w spódnicę
ihs
złoty
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Sukienka komunijna Tosia BI-065 zachwyca nowoczesnym krojem i wyjątkowym połączeniem materiałów. Wykonano ją z białego stretchu, jednakże na szczególną uwagę zasługuje efektowne tiulowe wykończenie dołu oraz francuska koronka na górze. Ten konkretny model jest odcinany w pasie i rozszerzany. Marszczony w pasie szyfon i skromna, cieniutka tasiemka ozdobiona kokardką, sprawiają, że całość przykuwa spojrzenia.

Sukienki na komunię Tosia BI-065 posiadają krój princessy, który ładnie prezentuje się na każdej figurze. Góry sukienki została wykonana z pięknej francuskiej koronki o subtelnym wzorze. Detal ten sprawia, że całość się wyróżnia i jest oryginalna.

Tosia BI-065 posiada proste, krótkie rękawki zapewniają wygodę. Usztywniana półhalka na gumce, zapewnia poczucie intymności i sprawia, że spódnica ładnie się układa. Sukienka komunijna Tosia BI-065 jest zarazem bardzo elegancka i efektowana.

Spodoba się ona każdej dziewczynce! Wyjątkowy krój nigdy nie wychodzi z mody, więc sukienkę można po uroczystości odsprzedać bez najmniejszych problemów.