Tosia

Kolekcja

Tosia SR-097

SD-200-00-05-STR001-SRE-097
280,00 zł
4 tygodnie

Sukienki z kolekcji Tosia to połączenie klasycznej konstrukcji odcinanej w pasie spódnicy z charakterem, który nadaje marszczony w pasie szyfon. Dzięki tej kombinacji zyskujemy kolekcję typu współczesna princessa - elegancka, skromna, nowoczesna a zarazem bardzo efektowna. Spódnica usztywniona halką.

Model SR-097 dodatkowo zdobiony jest w pasie taśmą ozdobną w kolorze srebrnym. 

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania: 6 tygodni
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
materiał dodatkowy
szyfon lekki
podszewka
osłania tułów
rękaw
prosty krótki
halka
usztywniona halka wszyta w spódnicę
ihs
srebrny
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Sukienka do Pierwszej Komunii Tosia SR-097 prezentuje się efektownie i elegancko. Model ten jest nowoczesny i zachwyci każdą dziewczynkę. Sukienka jest rozszerzana ku dołowi. Taśma, umieszczona w pasie posiada kolor srebrny, motywem są delikatne gałązki. Detal ten idealnie współgra z całością i jednocześnie nadaje jej nowoczesnego charakteru. Odcinana w pasie spódnica sprawia, że sukienka jest zwiewna.

Tosia SR-097 posiada krój typowej princessy. Będzie ona ładnie leżeć na każdym typie sylwetki. Sukienka komunijna Tosia SR-097 została wykonana z białego stretchu i szyfonu. Spódnica z marszczonego szyfonu nadaje całości nowoczesnego i efektownego charakteru. Proste, krótkie rękawki zapewniają wygodę. Sukienka posiada usztywnianą półhalkę, zapewniającą poczucie intymności. Wszyty emblemat IHS w tym modelu ma kolor srebrny i pasuje do całości.

Kolekcja Tosia - sukienki z szyfonem

Sukienka komunijna Tosia SR-025 posiada elegancki krój, który zawsze będzie modny. Ze względu na uniwersalny charakter, strój można bezproblemowo odsprzedać po uroczystości. Ta sukienka komunijna spodoba się każdej dziewczynce! Sukienka jest dostępna również w wersji ze złotym paskiem i złotym napisem IHS.