Tosia

Kolekcja

Tosia SR-051 bez różyczek

SD-201-00-00-STR001-SR-051
sukienka komunijna szyfon
  • sukienka komunijna szyfon
330,00 zł
4 tygodnie

Sukienki z kolekcji Tosia to połączenie klasycznej konstrukcji odcinanej w pasie spódnicy z charakterem, który nadaje marszczony w pasie szyfon. Dzięki tej kombinacji zyskujemy kolekcję typu współczesna princessa - elegancka, skromna, nowoczesna a zarazem bardzo efektowna. Cechą szczególną tego modelu jest piękna taśma koronkowa przerzucona z przodu do tyłu sukienki, zdobiąca również ramiona. Spódnica usztywniana halką. Na sukience naszyty srebrny IHS.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
materiał dodatkowy
koronka
szyfon lekki
podszewka
osłania tułów
rękaw
bez rękawa
halka
usztywniana halka wszyta w spódnicę
ihs
srebrny
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Suknia komunijna Tosia SR-051 jest wyjątkowa za sprawą bardzo oryginalnego fasonu i pięknych materiałów. Całość uszyto z białego stretchu, górę natomiast wykończono koronką. Przechodzi ona symetrycznie z przodu na tył i odsłania ramiona. Sukienka poprzez brak rękawków zyskuje oryginalny charakter.

Fason tego modelu przypomina typową princessę, co zachwyci każdą dziewczynkę. Jest on jednocześnie skromny, ale elegancki i nowoczesny. Odcinana w pasie spódnica, ozdobiona marszczonym szyfonem, przykuwa spojrzenia, ładnie wygląda i nadaje całości zwiewności. Półhalka usztywniana na gumce sprawia, że dół sukienki odpowiednio się układa.

Sukienka komunijna Tosia BI-051 jest bardzo efektowna i jedyna w swoim rodzaju, gdyż uszyto ją według własnego projektu. Każda dziewczynka poczuje się w niej wyjątkowo, niczym księżniczka. Tak piękną sukienkę będzie można odsprzedać po uroczystości bez żadnych problemów. Piękny krój nigdy nie wychodzi z mody i zawsze robi niesamowite wrażenie!