Tosia

Kolekcja

Tosia BI-072

SD-202-00-06-SAT001-BIA-072
Bardzo zjawiskowa mieniąca spódnica w sukience do pierwszej komunii Tosia -BI-072
  • Bardzo zjawiskowa mieniąca spódnica w sukience do pierwszej komunii Tosia -BI-072
365,00 zł

Model Tosia BI-072 to wyjątkowa propozycja w ramach kolekcji sukienek szyfonowych. Sukienka wykonana jest z bieluteńkiej satyny, wierzchnia warstwa spódnicy z nabłyszczanego tiulu pięknie mieniącego się w słońcu. W pasie dodatkowo bardzo elegancka taśma z motywem kwiatowym. Spódnica usztywniona halką.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
satyna biała
materiał dodatkowy
tiul błyszczący
podszewka
osłania tułów
rękaw
motylek
halka
halka usztywniana wszyta w spódnicę
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Tosia BI-072 prezentuje się bardzo uroczyście i nowocześnie. Została ona uszyta z białej, bardzo eleganckiej i zarazem gustownej satyny. Wierzchnia warstwa spódnicy jest wykonana z nabłyszczanego szyfonu, co dodaje całości niespotykanego charakteru. Szyfon dodatkowo się mieni w słońcu.

Sukienki na Komunię Tosia BI-072 są odcinane w pasie i rozszerzane ku dołowi, dzięki czemu spodobają się każdej dziewczynce. Umieszczona w pasie taśma z motywem kwiatowym (taka, jak ze zdjęcia o symbolu Wzór 1) podkreśla figurę i ładnie zaznacza talię. Będzie ona odpowiednio się prezentować na każdym typie figury.Krótki rękawek typu motylek zapewnia komfort.

Do sukienki komunijnej dodawana jest usztywniana półhalka na gumce,dająca poczucie intymności (halka stanowi osobny element, wliczony już w cenę). Sukienka komunijna Tosia BI-072 jest bardzo efektowna i z łatwością będzie ją można odsprzedać po uroczystości. Do kompletu można dokupić satynowe bolerko (dostępne w naszym sklepie).

Taka sukienka komunijna nawiązuje do klasycznej elegancji, ale robi niesamowite wrażenie. Na pewno każda dziewczynka będzie nią zachwycona.