Tosia

Kolekcja

Tosia ZŁ-025

SD-200-00-05-STR001-ZŁO-025
Sukienka komunijna z IHS i zdobieniem w kolorze złota Tosia ZŁ-025
  • Sukienka komunijna z IHS i zdobieniem w kolorze złota Tosia ZŁ-025
270,00 zł

Sukienki z kolekcji Tosia to połączenie klasycznej konstrukcji odcinanej w pasie spódnicy z charakterem, który nadaje marszczony w pasie szyfon. Dzięki tej kombinacji zyskujemy kolekcję typu współczesna princessa - elegancka, skromna, nowoczesna a zarazem bardzo efektowna.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
materiał dodatkowy
szyfon lekki
podszewka
osłania tułów
rękaw
prosty krótki
halka
półhalka usztywniana na gumce
ihs
złoty

Opis

Sukienka komunijna Tosia ZŁ-025 prezentuje się bardzo nowocześnie i gustownie. Całość wygląda elegancko i zachwyci każdą dziewczynkę. Sukienka posiada krój typowej princessy. Jest ona odcinana w pasie i rozszerzana ku dołowi, dzięki czemu prezentuje się zwiewnie. Ciekawym dodatkiem jest taśma umieszczona w pasie. Ma ona kolor złoty i pokryto ją delikatną warstwą brokatu. Taśma dodatkowo zaznacza talię.

Sukienka do Pierwszej Komunii Tosia ZŁ-025 będzie ładnie się prezentować na każdym typie figury. Wykonano ją z białego stretchu i szyfonu. Materiał ten, sprawia, że całość jest efektowna. Proste, krótkie rękawki zapewniają wygodę, tak ważną podczas uroczystości. Sukienka może zostać subtelnie podniesiona usztywnianą półhalką na gumce, gwarantującą odpowiednie ułożenie spódnicy. Wszyty emblemat IHS w tym konkretnym modelu jest złoty.

Sukienka komunijna Tosia ZŁ-025 nawiązuje do ponadczasowego, bardzo eleganckiego fasonu, który zawsze będzie modny. Dzięki temu, bezproblemowo można ją sprzedać po uroczystości. Sukienka jest dostępna także w wersji ze srebrną taśmą i srebrnym napisem IHS.