Tosia

Kolekcja

Tosia ZŁ-025

SD-200-00-05-STR001-ZŁO-025
sukienka komunijna złoty IHS
  • sukienka komunijna złoty IHS
  • sukienka komunijna z szyfonem
  • sukienka komunijna
  • Sukienka komunijna z IHS i zdobieniem w kolorze złota Tosia ZŁ-025
  • sukienka komunijna złota
360,00 zł
4 tygodnie

Sukienki z kolekcji Tosia to połączenie klasycznej konstrukcji odcinanej w pasie spódnicy z charakterem, który nadaje marszczony w pasie szyfon. Dzięki tej kombinacji zyskujemy kolekcję typu współczesna princessa - elegancka, skromna, nowoczesna a zarazem bardzo efektowna. Spódnica usztywniana halką. Sukienka uszyta z białego materiału komunijnego PANAMA stretch. Naszyty złoty emblemat. Spódnica z wszytą halką z usztywnieniem tiulem.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
materiał dodatkowy
szyfon lekki
podszewka
osłania tułów
rękaw
prosty krótki
halka
usztywniana halka wszyta w pasie
ihs
złoty
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Sukienka komunijna Tosia ZŁ-025 prezentuje się bardzo nowocześnie i gustownie. Całość wygląda elegancko i zachwyci każdą dziewczynkę. Sukienka posiada krój typowej princessy. Jest ona odcinana w pasie i rozszerzana ku dołowi, dzięki czemu prezentuje się zwiewnie. Ciekawym dodatkiem jest taśma umieszczona w pasie. Ma ona kolor złoty i pokryto ją delikatną warstwą brokatu. Taśma dodatkowo zaznacza talię.

Sukienka do Pierwszej Komunii Tosia ZŁ-025 będzie ładnie się prezentować na każdym typie figury. Wykonano ją z białego stretchu i szyfonu. Materiał ten, sprawia, że całość jest efektowna. Proste, krótkie rękawki zapewniają wygodę, tak ważną podczas uroczystości. Sukienka może zostać subtelnie podniesiona usztywnianą półhalką na gumce, gwarantującą odpowiednie ułożenie spódnicy. Wszyty emblemat IHS w tym konkretnym modelu jest złoty.

Sukienka z szyfonem do Komunii - Tosia ZŁ-025

Sukienka komunijna Tosia ZŁ-025 nawiązuje do ponadczasowego, bardzo eleganckiego fasonu, który zawsze będzie modny. Dzięki temu, bezproblemowo można ją sprzedać po uroczystości. Sukienka jest dostępna także w wersji ze srebrną taśmą i srebrnym napisem IHS.