Tosia

Kolekcja

Tosia BZ-134

SD-201-10-10-STR001-BZ-134
sukienka do pierwszej komunii
  • sukienka do pierwszej komunii
  • sukienka do komunii
  • sukienka komunijna
  • Sukienka komunijna z szyfonem Tosia       
BZ-000
  • sukienka komunijna z koronką i szyfonem
395,00 zł
8 tygodni

Sukienki z kolekcji Tosia to połączenie klasycznej konstrukcji odcinanej w pasie spódnicy z charakterem, który nadaje marszczony w pasie szyfon. Dzięki tej kombinacji zyskujemy kolekcję typu współczesna princessa - elegancka, skromna, nowoczesna a zarazem bardzo efektowna.

Korpus sukienki zdobiony bardzo ładną koronką bawełnianą matową o wzorze listków. Spódnica z warstwą mlecznego tiulu, usztywniona wszytą halką.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
materiał dodatkowy
koronka
szyfon lekki
rękaw
motylek
halka
halka usztywniana wszyta w pasie
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Sukienka komunijna Tosia BI-000 to wyjątkowa propozycja. Oryginalny fason i piękne materiały robią niesamowite wrażenie już od pierwszej chwili. Sukienkę uszyto z białego stretchu, lecz na górę naszyto efektowną koronkę, a spódnicę przyozdobiono lekkim szyfonem. Zastosowanie takich materiałów sprawia, że strój przypadnie do gustu każdej dziewczynce. Odcinana w pasie spódnica ozdobiona gustownym, marszczonym szyfonem nadaje całości zwiewności i lekkości, a zarazem czyni ją wyjątkową. Półhalka usztywniana na gumce gwarantuje, że sukienka się odpowiednio układa i pięknie wygląda na każdej sylwetce. Góra wykończona koronką jest oryginalna i wyróżnia sukienkę na tle innych. Bawełniana, matowa koronka posiada kwiatowy, niezwykle dziewczęcy motyw. Sukienka Tosia BI-000 ma krótkie rękawki typu motylek. Mając na sobie taki strój, każda dziewczynka poczuje się wyjątkowo, niczym księżniczka. Tak piękna sukienka nigdy nie wychodzi z mody, dzięki czemu będzie ja można odsprzedać po uroczystości.