Tosia

Kolekcja

Tosia BI-093

SD-201-00-10-SAT001-BIA-093
Efektowna sukienka komunijna z szyfonem Tosia BI-093.
  • Efektowna sukienka komunijna z szyfonem Tosia BI-093.
310,00 zł

Sukienki z kolekcji Tosia to połączenie klasycznej konstrukcji odcinanej w pasie spódnicy z charakterem, który nadaje marszczony w pasie szyfon. Dzięki tej kombinacji zyskujemy kolekcję typu współczesna princessa - elegancka, skromna, nowoczesna a zarazem bardzo efektowna. Ramionko i pas zdobiony kwiatową aplikacją. Spódnica usztywniana halką.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
satyna biała
materiał dodatkowy
szyfon lekki
rękaw
motylek
halka
usztywniana halka wszyta w spódnicę
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Suknia komunijna Tosia BI-051 jest wyjątkowa za sprawą bardzo oryginalnego fasonu i pięknych materiałów. Całość uszyto z białego stretchu, górę natomiast wykończono koronką. Przechodzi ona symetrycznie z przodu na tył i odsłania ramiona. Sukienka poprzez brak rękawków zyskuje oryginalny charakter.

Fason tego modelu przypomina typową princessę, co zachwyci każdą dziewczynkę. Jest on jednocześnie skromny, ale elegancki i nowoczesny. Odcinana w pasie spódnica, ozdobiona marszczonym szyfonem, przykuwa spojrzenia, ładnie wygląda i nadaje całości zwiewności. Półhalka usztywniana na gumce sprawia, że dół sukienki odpowiednio się układa.

Sukienka komunijna Tosia BI-051 jest bardzo efektowna i jedyna w swoim rodzaju, gdyż uszyto ją według własnego projektu. Każda dziewczynka poczuje się w niej wyjątkowo, niczym księżniczka. Tak piękną sukienkę będzie można odsprzedać po uroczystości bez żadnych problemów. Piękny krój nigdy nie wychodzi z mody i zawsze robi niesamowite wrażenie!