Tosia

Kolekcja

Tosia BI-060

SD-204-00-05-SAT001-BIA-060
Komunijna kreacja zdobiona w pasie Tosia BI-060
  • Komunijna kreacja zdobiona w pasie Tosia BI-060
290,00 zł

Sukienki z kolekcji Tosia to połączenie klasycznej konstrukcji odcinanej w pasie spódnicy z charakterem, który nadaje marszczony w pasie szyfon. Dzięki tej kombinacji zyskujemy kolekcję typu współczesna princessa - elegancka, skromna, nowoczesna a zarazem bardzo efektowna. Tosia BI-060 wykonany jest z satyny, w pasie ma przyszyte koraliki w kształcie kwiatuszków.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
satyna biała
materiał dodatkowy
szyfon lekki
podszewka
osłania tułów
rękaw
prosty krótki
halka
półhalka usztywniana na gumce
ihs
srebrny

Opis

Sukienka komunijna Tosia BI-060 prezentuje się bardzo elegancko i uroczyście. Posiada ona rozszerzany dół, co sprawia, że na pewno każda dziewczynka będzie nią zachwycona. Model ten z jednej strony nawiązuje do klasyki, z drugiej zaś nie brak mu wyróżniających detali. Odcinana w pasie spódnica sprawia, że sukienka jest zwiewna i posiada krój typowej princessy. Marszczony szyfon nadaje całości nowoczesnego charakteru. Taśma z motywem kwiatowym, umieszczona w pasie dobrze współgra z całością.

Suknie komunijne Tosia BI-060 zostały wykonane z efektownej, białej satyny, która przykuwa spojrzenia i prezentuje się zjawiskowo. Materiałem dodatkowym w tym przypadku jest lekki szyfon.Proste, krótkie rękawki zapewniają wygodę i komfort w tym ważnym dniu. Sukienka posiada usztywnianą półhalkę na gumce, zapewniającą poczucie intymności. Wszyty emblemat IHS w tym modelu ma kolor srebrny i idealnie współgra z sukienką.

Tosia BI-060 to bardzo efektowna, ale i skromna sukienka komunijna, która ładnie zaprezentuje się na każdym typie sylwetki. Mając ją na sobie, każda dziewczynka poczuje się niczym księżniczka.