SUKIENKI KOMUNIJNE

Kolekcja

Laura BZ-072

SD-202-00-06-SAT001-BZ-072
  • Bardzo zjawiskowa mieniąca spódnica w sukience do pierwszej komunii Tosia -BI-072
  • taśma 3D w pasie sukienki komunijnej
460,00 zł
4 tygodnie

Model Tosia BZ-072 to wyjątkowa propozycja w ramach kolekcji sukienek szyfonowych. Sukienka wykonana jest z bieluteńkiej satyny, wierzchnia warstwa spódnicy z nabłyszczanego tiulu pięknie mieniącego się w słońcu. W pasie dodatkowo bardzo elegancka taśma z motywem kwiatowym 3D. Spódnica usztywniona halką.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
dostępny w 48h
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
satyna biała
materiał dodatkowy
tiul błyszczący
podszewka
osłania tułów
rękaw
motylek
halka
halka usztywniana wszyta w spódnicę
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Tosia BI-072 prezentuje się bardzo uroczyście i nowocześnie. Została ona uszyta z białej, bardzo eleganckiej i zarazem gustownej satyny. Wierzchnia warstwa spódnicy jest wykonana z nabłyszczanego szyfonu, co dodaje całości niespotykanego charakteru. Szyfon dodatkowo się mieni w słońcu.

Sukienki na Komunię Tosia BI-072 są odcinane w pasie i rozszerzane ku dołowi, dzięki czemu spodobają się każdej dziewczynce. Umieszczona w pasie taśma z motywem kwiatowym (taka, jak ze zdjęcia o symbolu Wzór 1) podkreśla figurę i ładnie zaznacza talię. Będzie ona odpowiednio się prezentować na każdym typie figury. Krótki rękawek typu motylek zapewnia komfort.

Tosia BZ-072 - sukienka komunijna z szyfonem

Do sukienki komunijnej dodawana jest usztywniana półhalka na gumce,dająca poczucie intymności (halka stanowi osobny element, wliczony już w cenę). Sukienka komunijna Tosia BI-072 jest bardzo efektowna i z łatwością będzie ją można odsprzedać po uroczystości. Do kompletu można dokupić satynowe bolerko (dostępne w naszym sklepie).

Taka sukienka komunijna nawiązuje do klasycznej elegancji, ale robi niesamowite wrażenie. Na pewno każda dziewczynka będzie nią zachwycona.