SUKIENKI KOMUNIJNE

Kolekcja

Agnieszka ZŁ-079

SD-501-02-03-STR001-ZŁO-079
alba komunijna kwiatuszki
  • alba komunijna kwiatuszki
240,00 zł
4 tygodnie

Mniej znaczy więcej. To powiedzenie jest jakże prawdziwe dla kolekcji Marta. Delikatna, smukła forma, wzbogacona dobrze dobranymi dodatkami nadającymi uroku i elegancji. Zarówno w pasie jak i na dole sukienki naszyte trzy tasiemki atłasowe. Rękawek z delikatną bufką, wykończony atłasowym mankietem. Do sukienki w zestawie odszywany opasek z kokardą na tyle do zawiązania.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
lamówka pod szyją
rękaw
bufka
halka
cena nie zawiera halki (możliwość dokupienia jako osobny produkt)
ihs
złoty

Opis

Sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Marta BI-022 jest ponadczasowa i niezwykle elegancka. Została ona wykonana z białego stretchu.

Delikatny i smukły fason dobrze wygląda na każdej figurze. Sukienka jest odcinana w pasie, dół został skrojony z półkola. Nawiązuje ona do klasycznego stylu, jednakże nowoczesne detale ją wyróżniają.

Sukienka komunijna Marta BI-022 posiada rękawki typu bufka, które nigdy nie wychodzą z mody i zawsze efektownie się prezentują. Zostały one wykończone atłasowym mankietem.

W boczne szwy wszyto wstęgi, które zawiązuje się do tyłu w efektowną kokardę. Trzy tasiemki atłasowe, naszyte w pasie oraz na dole sukienki, stanowią idealny dodatek, tworzący harmonijną całość.

Wykończenie pod szyją stanowi lamówka, która ładnie komponuje się z resztą stroju. Emblemat IHS w tym modelu jest srebrny.

Niewątpliwą zaletą sukienki jest podszewka na górze oraz miękka półhalka, wszyta w pasie, co gwarantuje wygodę.

Ten model sukienki komunijnej można perfekcyjnie dopasować do każdego typu sylwetki - nasz sklep dysponuje aż trzema formami tego modelu, zarówno dla dziewczynek szczupłych, o typowej budowie ciała, jak i dla tych, posiadających nieco bardziej zaokrągloną sylwetkę. Taka sukienka do Pierwszej Komunii Świętej nigdy nie wychodzi z mody.