Zuzia

Kolekcja

Zuzia BI-017

SD-100-04-03-SAT001-BIA-017
Satynowa sukienko -alba Zuzia BI-017
  • Satynowa sukienko -alba Zuzia BI-017
195,00 zł

Sukienki z tej kolekcji często nazywane są sukienko-albami. Kolekcja ta jest kompromisem wynikającym z połączenia klasycznej konstrukcji odcinanej w pasie, z kołnierzem powszechnie stosowanym w strojach liturgicznych. Model BI-017 wykonany jest z satyny, ozdobiony białymi kwiatuszkami. Model który na każdej dziewczynce wygląda doskonale.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
satyna biała
wykończenie
kołnierz mały
rękaw
rozkloszowany
ihs
srebrny

Zobacz także

Opis

Sukienka do Pierwszej Komunii Świętej, Zuzia BI-017 prezentuje się bardzo elegancko. Swoim fasonem nawiązuje ona do alby, aczkolwiek posiada pewne wyróżniające ją detale. Zuzia BI-017 została wykonana z efektownej, białej satyny. Dół sukienki jest rozszerzany, co ładnie wygląda i na pewno przypadnie do gustu każdej dziewczynce. Prosta góra posiada kołnierz, ozdobiony piękną tasiemką z białymi kwiatkami. Taki sam element dekoracyjny zastosowano na rękawach i w pasie. Pasek w sukience podkreśla talię i idealnie pasuje do całości. Napis IHS w tym modelu ma kolor srebrny.

Sukienka komunijna Zuzia BI-017 posiada rozkloszowany, długi rękaw. Nadaje on całości ciekawego charakteru i wygląda efektownie. Miękka półhalka wszyta w pasie zapewnia poczucie intymności.

Zuzia BI-017 to model skromny, ale piękny. Będzie się on dobrze prezentował na każdej dziewczynce. Dzięki temu, że posiada uniwersalny fason, to nigdy nie wyjdzie z mody. Po uroczystości, taką sukienkę komunijną można bezproblemowo odsprzedać.